Женщинам

Дженніфер Еністон повеселилася на дні народження подруги

Дженніфер Еністон з подругами

У світлі Дженніфер Еністон зараз практично не з'являється: після розставання з Джастіном Теру 49-річна актриса звела до мінімуму появи на публічних заходах — щоб уникнути непотрібної уваги преси. Але друзі під це "скорочення" не потрапили — заради них зірка готова робити винятки. Так, вчора Дженніфер відвідала день народження приятельки — Моллі Макнирни, яка відзначала 40-річчя. Моллі — сценаристка і дружина Джиммі Кіммела, з цієї подружньої парою Дженніфер дружить вже багато років. Дружив з нею і Джастін Теру, але його зі зрозумілих причин на день народження не покликали.

Були на святі і інші зірки: колишня дружина Тобі Магуайра — Дженніфер Мейер, Джейсон Бейтман, Крістен Белл з чоловіком Дэксом Шепардом і інші знамениті друзі іменинниці.

Дженніфер Еністон з подругами

Джейсон Бейтман з дружиною Амандою Анкою

Еністон, як зазначили очевидці, була у відмінному настрої — сумною актриса не виглядала. Інсайдери повідомляють, що, хоча у Джен зараз і нелегкий період, вона налаштована оптимістично.

Нагадаємо, про розлучення Дженніфер Еністон і Джастіна Теру, які одружилися в серпні 2015 року, стало відомо 15 лютого: подружжя повідомили, що прийняли рішення розлучитися ще в кінці минулого року. Новина стала шоком для шанувальників пари і приємною несподіванкою для фанатів пари Еністон та Пітта цих акторів, які колись були одружені, знову зводять разом.

подробнее )

Тільда Суінтон і її бойфренд Санд Копп прилетіли на кінофестиваль в Колумбію

Санд Копп і Тільда Суїнтон

Тільда Суінтон і її бойфренд, новозеландський художник Санд Копп, давненько не з'являлися на публіці разом. Та й сказати, що раніше вони часто потрапляли в об'єктиви фотокамер, теж не можна. Тільді і Сандро краще інших пар вдається відповідати опису "одна з найбільш таємничих пар Голлівуду". А ще вони живий доказ того, що велика різниця в віці (їй — 57 років, йому — 38) — не проблема. У відносинах зірок все чудово. Ось і зараз вони відпочивають в Колумбії.

На північ Південної Америки пара прилетіла в якості гостей Міжнародного кінофестивалю в Картахені, де їх вже чекали місцеві репортери.

Санд Копп і Тільда Суїнтон

Тільда і Сандро познайомилися на зйомках фільму "Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка і чарівна шафа". З тих пір пройшло вже 13 років. При цьому на момент знайомства актриси і художника Суінтон була одружена з режисером Джоном Бірном, який (багатьох це, можливо, здивувало) не став влаштовувати сцен ревнощів і з світом відпустив дружину в нову життя.

Тільда зуміла зберегти з екс-чоловіком хороші відносини. Причому настільки хороші, що, як періодично пишуть ЗМІ, Тільда разом з Сандро живе в одному особняку з Бірном і їх дітьми — близнюками Ксавьє і Онором.

Правда, сама актриса ці повідомлення називає нудними і нецікавими, відмовляючись спростовувати або підтверджувати.

Тільда Суінтон

Сандро Копп

подробнее )

Может кокса ноль приносит человеку переделаешь

Адам Крэйг Вудроу, который имеет 17-страница криминальной истории, было отказано в освобождении под залог в суд Гладстон ранее на этой неделе в связи с инцидентом 5 марта, который состоялся в Клинтон, Гладстон.

В суде сообщили офицеры в ответ на сообщения о взломе в офисе нашел мистера Вудро под столом, заметив открытую банку Колы ноль сидит на нем, в Гладстон наблюдатель сообщает.

Когда они спросили его, что он делал в здании, суд слышал, что он сказал им, что он “пришел, чтобы проверить это, посмотрите”.

Затем он якобы рассказал офицерам, он получил напиток “внутри здания”.

Прокурор полиции Selvadurai Балан сказал другой офицер также обнаружили поврежденный москитных сеток на окна в задней части здания.

Мистер Вудроу тоже предъявят обвинения в нарушении границы, после того как он якобы был найден свидетель во дворе за Боб Джейн Т-витрины Гладстон по отдельному случаю.

Он якобы сказал свидетелю, что он был “ищу нечетное размера шин”, а затем покинула помещение, как свидетель начал звонить в полицию.

Адвокат мистер Вудроу Рио Рамос пропустили сила версия государственного обвинения, но сказал, что какие-то якобы нарушителя на гидросамолете помещений“, возможно, на нижнем конце шкалы”.

“Он ничего не нарушая, он ничего не крал”, - сказала она.

Она сказала, что он был готов сообщить в полицию пять дней в неделю и не ввести или подход или бизнес.

Однако, мировой судья Мелани Хо отказано в освобождении под залог на основании имеется неприемлемый риск мистер Вудроу рецидивизма, также сославшись на риск, он свяжется свидетелей к делу не относится.

Дело было отложено на 9 апреля, с мистер Вудроу появятся по видеосвязи.

Может кокса ноль было изъято сотрудниками полиции на судебно-медицинскую экспертизу.

Это первоначально появилось на наблюдателя Гладстон и воспроизводится здесь с разрешения.

подробнее )

День рождения винзавода 72 $торт обдираловка

В шоке абонента Сью сказала сайт 3aw сказал, что она была в ужасе после того, как она была взимается $12 на человека, чтобы иметь маракуйя торт, поданный на тарелках на дне рождения ее подруги.

“Я купил маракуйя губки из местного Морнингтон хлебобулочными и это стоило десять долларов,” сказала Сью в это утро.

Женщина сказала, что там были шесть человек, которые отправились на обед на винодельне.

ЕЩЕ НОВОСТИ: ОСКАР ЛУЧШИЕ И ХУДШИЕ ОДЕТ

ПОЛИЦИЯ ‘ПРЕЗУМПЦИЯ ВИНОВНОСТИ’ ПРОТИВ ПЕЛЛ: ЮРИСТ

Группа празднует день рождения был в шоке после того, как будет взиматься плата cakeage 72$.

Но в ресторане директор и владелец Зак Poulier сказал Геральд солнце, женщина сделала заказ на 12 человек и знал, что здесь был $6 с человека за обслуживание.

“Это было в бронировании ноты под ее бронирование, что она может приносить торт, и она знала, что будет cakeage плату”, - сказал он.

Владелец сказал, что он был разочарован женщина не поднимать эту тему на всех и вместо этого отправился на радиостанцию.

“Совершенно обидно ... мы сделали за $72, но это было на 12 человек, а не шесть, и эта дама рассказала во время бронирования о комиссии,” мистер Poulier сказал.Флорида женщина оплачивает счет за воду в 49,300 нам гроши0:19

Дана Маккул, от Делтона во Флориде, считает, обвинение было несправедливым и необычно высокой, поэтому она решила "мирно протестовать", оплатив счет с нагрузкой тачку тысяч одноцентовых монет. Вежливость: РИА Новости2 марта 20184 дня назад/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новости/мир/

подробнее )

Ты варил сало все неправильно

Солнце сообщает, что существует специальная техника, которая дает считаться идеальной хрустящей рашер, каждый раз добавляя воду.

Ммммм ... сало. Фото: Прилагается

Тест показал, что вода не только придаст бекон дополнительный хруст, но он также предотвращает сало от брызг из кастрюли — означает, что вы меньше шансов обжечься.

Чтобы проверить этот метод, повара положить кусочки бекона на сковороду с антипригарным покрытием, а затем добавил: “просто достаточно воды, чтобы покрыть дно кастрюли”.

Затем они готовят мясо на средне-сильном огне, пока вода не испарится, и уменьшила огонь до среднего, пока бекон был хорошим и хрустящим.

Чтобы приготовить сало ... Просто добавь воды. Фото: Прилагается

Результатом было то, что “полоски держали свою форму лучше, чем бекон, приготовленные без воды”, хотя мы предупреждали, они могут быть немного жевательные.

Если готовить более чем на шесть ветчину, или любое количество, которое не может умещаться в кастрюлю, повара рекомендуют запекать в духовке в течение 20 минут.

Эта статья первоначально появилась в солнце и переизданы здесь с разрешения

подробнее )

Сливок сода пиво-это вещь

Поп-Але это детище пивовара Энди Orrell Пивоварня Hairyman, которые хотели создать пиво, которое направило своего любимого с детства напитка.

Сделаны с 60% соложеного зерна, хмеля и на 4,6 процента алкоголя, он попадает в пиво, а не alcopop категории.

Ремесло пиво база включает в себя свежей ванили и сливок сода добавляется в качестве ароматизатора в конце брожения.

Поп-Эля от пивоварни Hairyman в Карингба которых является пиво, которое нравится сливок соды. Фото: Джонатан НГ

“Мы знаем, что жесткий лимонад продвинулся на рынке, поэтому мы подумали, что надо сделать что-то вдоль тех линий, но есть различие”, - сказал Orrell.

“Сливок сода была одним из моих фаворитов, как молодой парень. У нас у всех есть свои маленькие пороки в жизни и сливок соды-мое”.

Пиво пахнет сливок соды и имеет такой же привкус, с горькой позвоночника, которая напоминает вам это пиво, а не напиток.

Через шесть недель после запуска, он превзошел ожидания Orrell по.

“Это будет как немецкая группа”, - сказал он.

“У нас были некоторые надежды на это, потому что у нас люди просят нас, для подобных вариантов.

“Он популярен среди людей, которые традиционно не пью пиво, но это не альтернатива пиву. Это пиво, но с действительно хорошее изменение вкуса для тех, кто хочет альтернативы.”

Сказал Orrell его можно пить как есть, на льду как сидр, или с шариком ванильного мороженного паук пьяный.

“Я сделал паука, это невероятно хорошо”, - сказал он.

Лилли О'Доннелл, 19, из Кронулла не большой любитель пива, но ей это нравится.

“Я не очень люблю пиво, но я пью это снова и снова”, - сказала она.

“В ней есть сладость, что у вас в один безалкогольный напиток и горчинка в конце, что папаша его.”

Первоначально опубликовано в качестве сливок сода пиво-это вещь

подробнее )

Лауреат "Оскара-2018" Гільєрмо дель Торо розлучився з дружиною після 30 років шлюбу, але приховував цю новину до церемонії

Гільєрмо дель Торо

53-річний режисер Гільєрмо дель Торо розповів виданню Reforma, що вже не одружений Лоренце Ньютон, у шлюбі з якою прожив більше 30 років і яка народила йому двох дочок. Мексиканський кінематографіст повідомив пресі, що шлюборозлучний процес завершився у минулому році.

Ми розлучилися в лютому 2017 року, а розлучилися в вересні, але мало хто про це знав,– сказав режисер, який став одним з головних тріумфаторів недавній церемонії "Оскар-2018".

Гільєрмо дель Торо

Журналісти запідозрили недобре ще на церемонії, куди Гільєрмо дель Торо прийшов без дружини, але разом зі сценаристом Кім Морган, яка працює з ним над новим проектом. У промові на сцені він подякував її та дочок, а про Лоренце Ньютон промовчав.

В інтерв'ю Reforma режисер припинив можливі чутки про вини колеги в руйнуванні сім'ї.

Вона працює зі мною, і у нас хороші дружні відносини. Хочу уточнити, що ми з Лоренцей розлучилися в лютому, а з Кім я почав працювати наприкінці літа, – пояснив режисер.

Першою новиною поділився блогер elena_dokuchaewa.

Кім Морган і Гільєрмо дель Торо

Лоренца Ньютон і Гільєрмо дель Торо

Гільєрмо дель Торо

подробнее )

Кайлі Дженнер порушила свою обіцянку обходитися без нянь і найняла помічницю для догляду за новонародженою дочкою

Кайлі Дженнер

20-річна Кайлі Дженнер, кілька тижнів тому народила дочку Стормі, живе в Хідден-Хілс неподалік від своєї мами Кріс і сестер, які допомагають їй справлятися з материнськими турботами. Однак тепер цієї допомоги виявилося недостатньо. Кайлі найняла медсестру, щоб та допомагала їй доглядати за малятком, хоча раніше не хотіла підпускати до дитини сторонніх.

Спочатку Кайлі хотіла, щоб тільки Кріс і сестри допомагали їй... Кріс проводила багато часу в апартаментах дочки, коли та повернулася з первістком,– розповів інсайдер.

Кайлі Дженнер

Бойфренд молодшої сестри Кім Кардашьян і батько новонародженої Стормі не живе разом з Кайлі – у 25-річного Скотта Вокера є своя квартира в 40 хвилинах їзди від коханої.

Офіційно Кайлі і Тревіс не живуть в одному будинку, але разом виховують доньку. Все йде відмінно, і вони щасливі. Закохані не квапляться з заручинами, а просто насолоджуються своєю маленькою сім'єю,– повідомило джерело з оточення пари.

Відомо, що Кайлі дала дитині прізвище батька – Уебстер (справжнє ім'я Скотта Вокера – Жак Уебстер).

подробнее )

Чотирирічна дочка Кім Кардашьян Норт здивувала незвичайною зачіскою в Нью-Йорку

Норт Вест

Молодші представники клану Кардашьян-Дженнер все частіше стають головними ньюсмейкерами, відтісняючи на задній план батьків. Ледве встигли вщухнути розмови в мережі про третю дитину Кім Кардашян і Каньє Уеста, як в телесемействе народився ще один малюк – 1 лютого з'явилася на світ донька Кайлі Дженнер. Однак днями серед дітей зірок реаліті-шоу відзначилася ще й чотирирічна Норт Вест.

Кортні Кардашян з дочкою Пенелопою і племінницею Норт

Старша дочка Кім і Каньє разом зі своєю п'ятирічною кузиною Пенелопою і тіткою Кортні провела кілька днів у Нью-Йорку, де потрапила в об'єктив папарацці. На цих фотографіях привертає увагу незвична зачіска Норт – з такими кучериками її можна побачити нечасто.

Норт Вест

Норт і Пенелопи не нудно удвох: вони майже однолітки, тому у них багато спільних інтересів, що регулярно доводять фотографії на сторінках їхніх мам в Instagram. У Нью-Йорку дівчинки разом з Кортні поснідали на Манхеттені у фірмовому кафе Tiffany & Co.

Фото з Instagram Кортні Кардашян

Норт Вест і Пенелопа Дісик

Фото з Instagram Кім Кардаш'ян

Каньє Уест з сином Сейнтом і Кім Кардашьян з дочкою Норт

подробнее )

Алісія Сільверстоун розлучається з чоловіком після 20 років спільного життя

Крістофер Джарекі і Алісія Сільверстоун

Лютий продовжує засмучувати нас новинами про розставання зірок: на цей раз про розлучення оголосили 41-річна актриса Алісія Сільверстоун і її чоловік, музикант Крістофер Джарекі. Пара була разом 20 років, 13 з яких прожила в шлюбі. У Алісії і Крістофера є син — шестирічний Беар Блю.

Вони як і раніше дуже люблять та поважають один одного і залишаються близькими друзями, але прийняли спільне рішення розлучитися після 20 років спільного життя. Сина вони виховуватимуть разом,

— заявив офіційний представник Сільверстоун.

Що стало причиною розриву відносин — поки невідомо. Про особисте життя Алісія і Крістофер в принципі завжди розповідали мало.

Алісія Сільверстоун і Крістофер Джарекі

Пара зустрічалася кілька років, перш ніж зіграла весілля в 2005 році. Церемонія, на якій були присутні тільки найближчі друзі нареченого і нареченої, пройшла на озері Тахо в Каліфорнії — клятвами наречений і наречена обмінювалися прямо на пляжі, причому опівночі. Пізніше гості і молодята зібралися біля вогнища, співали пісні Beatles і їли веганські гамбургери.

Сімейне життя зірок була спокійною — в гучних публічних скандалах вони помічені не були. Зараз Алісія Сільверстоун разом з сином відпочиває на Гаваях.

Алісія Сільверстоун з сином

Син Алісії Сільверстоун і Крістофера Джарекі

Крістофер Джарекі з сином

подробнее )