Tsunami RT: перед літніми канікулами


Опубликованно 04.08.2018 04:42

Tsunami RT: перед літніми канікулами

Гоночний сезон української команди Tsunami RT Centro Porsche Padova з настанням літа поступово знижує темп – в найближчі дні, 15-17 червня, в Мізано на автодромі Misano World Circuit Marco Simoncelli відбудеться четвертий етап Porsche Carrera Cup Italia. Як завжди, наша команда буде представлена трьома пілотами – чемпіоном серії 2017 року Алессіо Роверой, дебютантом Томмазо Моской і ветераном Алексом де Джакомі (один з фаворитів Michelin Cup, окремого заліку для бізнес-пілотів). Після гонки в Мізано в Porsche Carrera Cup Italia і Porsche Carrera Cup France настає велика літня перерва – за три місяці (до початку вересня) відбудеться лише один гоночний уїк-енд, який запланований в середині липня.

Після важкого етапу в Монці, де Tsunami RT Centro Porsche Padova зіткнулася з безліччю проблем (два зіткнення, в яких постраждали Ровера і де Джакомі, штраф для Моски) і змушена відновлювати серйозно пошкоджений Porsche 911 GT3 Cup Type 991 Ровери, раунд в Мізано як би заново відкриває сезон в італійській серії... Українська команда, як і раніше, лідирує в обох основних заліках (Алессіо Ровера з Томмазо Моской займають два перших місця в абсолюті, Tsunami RT з чотирма перемогами в шести гонках залишається найсильнішою серед усіх команд), але суперники помітно скоротили відставання... Дієго Бертонелли, який зараз став головним суперником наших пілотів, набрав 61 очко і посідає третє місце (проти 69 у Ровери і 65 у Моски), Dinamic Motorsport відстає на 15 очок від Tsunami RT (78 очок проти 93). У заліку Michelin Cup Алекс де Джакомі веде жорстку боротьбу за подіум з Никколой Меркатали і Лукою Пастореллі.

Алессіо Ровера: «Мізано важко назвати моєю улюбленою трасою, але я відчуваю себе на ній впевнено і наші налаштування відмінно підходять для неї».

Томмазо Моска: «Траса чудова, тричі побував на ній, але поки ще не виступав на ній в гонках».

Автодром в Мізано має досить цікаву історію – в 1969 році був затверджений проект траси, яка отримала назву Circuito Internazionale Santa Monica (з гоночним кільцем довжиною 3488 м, пізніше його довжину довели до 4060 м), а в 1972 році вона вступила в дію. Цікаво, що протягом тридцяти з гаком років цей трек був одним з небагатьох в Європі, на якому рух йшло проти годинникової стрілки. Однак, після капітальної реконструкції в 2006 році траса змінилася трохи менше ніж повністю – збереглася лише загальна конфігурація гоночного кільця (і то в загальних рисах). Були повністю перебудовані трибуни і бокси, збільшили ширину треку (до 14 метрів), довжина гоночного кільця склала вже 4200 м, при цьому рух зробили «традиційним», тобто вже за годинниковою стрілкою. Крім того, автодром отримав назву Misano World Circuit – пізніше, у 2012 році трасі присвоїли ім'я італійського мотоцикліста Марко Сімончеллі.

Програма гоночного уїк-енду (час київський)

П'ятниця, 15июня

19.25-20.25 – вільні тренування (60 хвилин)

Субота, 16 червня

12.00-12.30 – перша кваліфікація (30 хвилин)

12.35-12.45 – друга кваліфікація (10 хвилин, для 10 кращих пілотів)

17.20 – перша гонка (28 хвилин + 1 коло)

Неділя, 17 червня

13.20 – друга гонка (28 хвилин + 1 коло)

Пряму трансляцію з гонок на Misano World Circuit Marco Simoncelli можна побачити на сайті www.carreracupitalia.it

Всі самі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті, а також на сторінці команди в Facebook tsunami-rt.com/ і www.facebook.com/Tsunami.RT

Прес-реліз Tsunami RT

Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)Категория: Авто-спорт