Tsunami RT: наступ у двох напрямах


Опубликованно 02.08.2018 23:12

Tsunami RT: наступ у двох напрямах

В цьому році двом серіям, Porsche Carrera Cup Italia і Porsche Carrera Cup France, досить довго вдавалося не заважати один одному – навесні етапи проходили у різні уїк-енди, що дозволяло українській команді Tsunami RT Centro Porsche Padova успішно боротися на два фронти. Але в липні ситуація змінилася – 13-15 числа на різних трасах практично одночасно пройдуть раунди італійського і французького Porsche Carrera Cup (відповідно на Autodromo Internazionale del Mugello і Dijon-Prenois)... Таким чином, нашій команді вперше в цьому році доведеться розділити свої сили – Алессіо Ровера в гордій самоті відправиться у Францію, а Томмазо Моска і Алекс де Джакомі удвох захищати позиції Tsunami RT в Італії.

В Мюджелло 18-річного Томмазо Моску чекає дійсно серйозний іспит – адже вперше за весь час виступів у Porsche Carrera Cup юний пілот виявиться в ролі лідера команди, від якого буде залежати лідерство Tsunami RT як в особистому, так і в командному заліках. До цього справжнім «локомотивом» був як раз минулорічний чемпіон серії Алессіо Ровера, який на перших чотирьох етапах здобув п'ять перемог у восьми перегонах і впевнено лідирує у загальному заліку Porsche Carrera Cup Italia. Зараз Томмазо Москві доведеться вирішувати ті завдання, які зазвичай стояли перед Роверой – боротися за найвищі місця в кожній гонці і за лідерство в серії, а також принести своїй команді максимум очок. І це при тому, що молодий пілот раніше ніколи не виступав у змаганнях на Autodromo Internazionale del Mugello – трек доведеться активно вивчати під час вільних тренувань у п'ятницю, у розпорядженні Томмазо буде лише одна годинна сесія. У Алекса де Джакомі своя мета – забезпечити найкращий результат в заліку Michelin Cup (бізнес-пілоти).

У Алессіо Ровери завдання у Франції нітрохи не простіше – італієць зараз веде боротьбу за місце в трійці лідерів абсолютного заліку Porsche Carrera Cup France, де йому доведеться битися з чинним чемпіоном серії Жюльєном Андлауэром. Однак, у Алессіо вже є досвід виступів на дуже специфічною і своєрідною трасі Dijon-Prenois – рік тому він двічі фінішував тут п'ятим. А трек в Діжоні насправді заслуговує пильної уваги – довга пряма «старт-фініш» (майже кілометр), перепад висот абсолютно фантастичний (траса буквально вискакує на вершини пагорбів або стрімко «пірнає» кудись вниз по схилу), взагалі жодного повільного віражу або ретардер (всі повороти зазвичай проходять на повному ходу). Тому і середня швидкість на цьому треку дуже пристойна – пілоти на Porsche 911 GT3 Сиробычно «пролітають» коло з показником понад 170 км/год. Не дивно, що в минулому, коли Діжон приймав у себе етап Формули-1», деякі гонки на цій трасі увійшли в золотий фонд автоспорту – особливо легендарна дуель Жиля Вільнева (Ferrari) і Рене Арну (Renault) на Гран-Прі Франції 1979 року!

Нагадаємо ситуацію в обох серіях перед прийдешніми етапами в Мюджелло і Діжоні. У Porsche Carrera Cup Italia українська команда Tsunami RT впевнено лідирує як в абсолютному заліку пілотів (Алессіо Ровера перший з 108 очками, Томмазо Моска другий з 86 очками), так і в командному (129 очок проти 100 у Dinamic Motorsport). Крім того, Алекс де Джакомі зараз займає другу позицію в заліку Michelin Cup (52 очки). У Porsche Carrera Cup France ситуація дещо інша – Tsunami RT займає другі місця в обох основних заліках. Алессіо Ровера здобув одну перемогу в чотирьох гонках і набрав 65 очок (у лідера Жюльєна Андлауэра 81 пункт), наша команда навіть в неповному складі (Ровера зазвичай виступає в поодинці, хоча в командний залік йдуть результати двох пілотів) набрала 93 очки (проти 125 у Martinetby Alm?ras).

Програма гоночного уїк-енду (час київський)

Етап Porsche Carrera Cup Italia (Мюджелло)

П'ятниця, 13липень

16.30-17.30 – вільні тренування (60 хвилин)

Субота, 14 липня

10.30-11.00 – перша кваліфікація (30 хвилин)

11.05-11.15 – друга кваліфікація (10 хвилин, для 10 кращих пілотів)

17.20 – перша гонка (28 хвилин + 1 коло)

Неділя, 15 липня

13.00 – друга гонка (28 хвилин + 1 коло)

Етап Porsche Carrera Cup France (Діжон-Пренуа)

П'ятниця, 13 липня

14.40-15.20– вільні тренування, перша сесія (40 хвилин)

19.20-20.00– вільні тренування, друга сесія (40 хвилин)

Субота, 14 липня

9.30-9.50 – перша кваліфікація (20 хвилин)

16.35 – перша гонка (30 хвилин)

Неділя, 15 липня

10.00-10.20– друга кваліфікація (20 хвилин)

16.35 – друга гонка (30 хвилин)

Пряму трансляцію з гонок на Autodromo Internazionale del Mugello можна побачити на сайті www.carreracupitalia.it

Пряму трансляцію з гонок на Dijon-Prenois можна побачити на офіційній сторінці Porsche Carrera Cup France в Facebook www.facebook.com/PorscheCarreraCupFrance

Всі самі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті, а також на сторінці команди в Facebook tsunami-rt.com/ і www.facebook.com/Tsunami.RT

Прес-реліз Tsunami RT

Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)Категория: Авто-спорт