Емма Новотний на 'пекло' вона зазнала після отримання імплантатів


Опубликованно 12.04.2018 12:12

Емма Новотний на 'пекло' вона зазнала після отримання імплантатів

Тоді 21-річний з Орандж в Новий Південний Уельс був все життя страждала низькою самооцінкою, які обумовлені її розмір грудей у підлітковому віці.

"Я був би потрійний кубок, і я б назвав дошка в школі" Міс Новотни, якому зараз 26, розповів новини.ком.ау.

“Моя молодша сестра розвинених грудей в 13 і вона була більше, ніж мені. Я думав, що імплантати можуть змусити мене відчувати себе краще і дає мені впевненість, але після операції це відчуття ніколи не було."

Емма в 2012 році, до цього у неї були грудей імплантату.

Перш ніж лягти під ніж, Міс Новотни зробив місяців досліджень про плюси і мінуси збільшення грудей.

У той час як вона чула страшилок, включаючи витоку і розриви, все більше число дівчаток з її оточення були імплантати — і тому вона вирішила продовжити операцію.

"У 2012 році, всі отримували імплантати, я дивився на" Міс Новотни пояснив її імплантати.

“Мої батьки не підтримали моє рішення, але я жила в Брісбені в той час і вони були в помаранчевих, але я була дуже низькою і дуже пригнічений. Вони не могли бачити мене такою, якою я була, і в моїй свідомості ці імплантати би все змінити, зробити мені хлопця і відчувати себе коханою."

Емма була меншою, ніж перший розмір до операції.

Мс Новотний вирішив отримати 10000 доларів за операцію в грудні 2012 року, підвищення до D-чашки.

Слідуючи раді, вона пішла на рекомендований бренд, відомий як Silimed, яка є текстурованою поліуретану з силіконовим покриттям імплантату, що згодом були заборонені терапевтичної Адміністрації товарів.

Як повідомляється на сайті уряду, імплантати були припинені ТГА трьох років після мс Новотний був їй операцію, після ревізії, процедури виробництва компанії. Згідно із заявою, опублікованою на час зупинення, Silimed не змогла продемонструвати, що її пристрою відповідають необхідним вимогам щодо безпеки та якості.

"Я непогано себе почував після операції, а через місяць я вже був і була впевненість на деякий час," пані Новотний сказав.

"Але після трьох місяців, я почав отримувати симптоми щось було неправильно."

Мс Він сказав, що вона почала розвиватися харчова непереносимість, що вона раніше не відчувала. Незабаром після цього, вона почав страждати від мігрені, синус-інфекції, нічна пітливість і щомісячні напади гострої ангіни.

"Я пішов до поліклініки, а також отримав діагноз СРК (синдром подразненого кишечнику) близько чотирьох місяців після операції", - сказала вона.

Емма після операції у грудні 2012 року.

“Я не пов'язувала, що відбувається на імплантати, і навіть якщо б я в свій час, я б поклав його в глибині моєї свідомості бо я так сильно хотів.

“Але речі почали ставати дійсно погано в 2015 році, через три роки після моєї операції.

"Це було справжнє пекло".

Мс Він сказав, що її тіло стали закривати способами, які вплинули на її повсякденному житті.

"У мене немає менструального системі протягом деякого часу, у мене екзема і лімфовузли", - сказала вона.

“Я займаюся бодібілдінгом, але потрапив в точку, де я не міг навіть піднімати тяжкості. В 2016 році, ось тоді я почав розпитувати, як моє тіло взаємодіє з імплантантами".

По-перше, лікарі відхилив запит мс Новотни про те, імплантати можуть бути причиною ускладнень.

Вона страждала від екземи після операції.

Емма сказала, що її шкіра змінилася після того, як імплантати.

"У мене є тести, для всіх видів речей, як важкий метал і аналізи крові", - сказала вона.

“Моє тіло атакує саме себе, у мене була екзема по всьому мої руки, був ненормальний рівень ртуті в моє тіло. Були дні, я не міг вилізти з ліжка — я в лещатах болю. Він викликає мене, щоб отримати більш глибоку депресію, тому що всі ці речі відбувалися навколо мене, і я не міг брати участь.

“Я став тим, кого я не дізналася, і я намагався покінчити з життям. Зовні я, напевно, виглядав добре, але я відчував, що я сходжу з розуму."

Хоча її імпланти не розрив, мс Новотний вважає, силіконові й інші токсини були поступово випущені крихітні отвори в неї імплантат, отруюючи її і внаслідок чого був придуманий "хвороби грудного імплантату" або Біі.

Хоча медична комісія офіційно не визнає Біі як науково доведений хвороби, мс Новотний приєднався до світового руху, щоб попередити жінок про небезпеку імплантатів.

Річчі Джес була її імплантати видалені півроку тому після перенесеного на 10 років від хвороби імплантату. Фото: Instagram

Раніше в цьому місяці, Перт фотомодель Річчі Джесс пояснив, як її грудей призвели до того, що вона вважає, що було десять років хвороби і страждань, викликаних імплантатів.

Після їх видалення півроку тому, Міс Джесс каже, що вона вільна від ліків і болю.

“Це не про хірургів, а про імпланти. Я не думаю, що кожен з них є безпечними," Міс Джесс сказав сайт perthnow.

"Жінки, безумовно, потрібно виховувати себе про всі ризики, перш ніж вони розглянути можливість отримання будь-якого типу імплантатів".

Мс Джесс почав розвиватися ускладнення зі здоров'ям чотири роки після того, як імплантати mentor, описаний як "дуже фактурна згуртованою силіконовий гель". Багато симптоми були "неспецифічними", таких як хронічна втома, тривожність, нервові болі і безсоння.

Річчі Джесс сказала, що вона почала розвиватися ускладнення зі здоров'ям чотири роки після того, як імплантати mentor. Фото: Instagram

Її здоров'я погіршувався, поки вона в кінцевому підсумку був поставлений діагноз капсулярних контрактура, коли внутрішня рубцева тканина стягує навколо імплантату грудей, стискаючись, поки він не стає деформованим і жорсткий.

Право мс Джесс грудного імплантату помітно випирають і вона була у великій болю. Тільки тоді вона почала підозрювати вона Бій.

"У 14 років моє тіло намагається боротися з токсинами, але після того, як силікон причини занадто багато моє тіло врешті-решт здався і я в кінцевому підсумку з надниркових залоз втому і невдачі", - сказала вона.

Житель Сіднея Сімоне Маккензі Білич сказав, що вона страждала вісім років симптоми, тому що її імплантати, включаючи втома, інфекції носових пазух, сухість шкіри, головні болі, харчові непереносимості, алергії і лихоманки.

Виступаючи на новини.ком.ау, це не було до тих пір, поки мама трьох виявлений цей список симптомів на сайт про bii, що вона завершила свою імплантати, швидше за все, призвели до глибоким зниженням її здоров'я.

Я пам'ятаю, як згорнувся калачиком на кухонній підлозі, кричачи в агонії, з трьома дітьми, стоячи наді мною, не знаючи, що робити. Я не піклуються про життя, тому що я майже не існують", - сказала вона.

Вона сказала, що її рішення для видалення імплантатів було життя змінюється.

Симона-мама трьох дітей, який говорить, що імплантати зробив її хворою.

Здоров'я міс Маккензі Славен погіршився до точки, де вона змушена була покинути роботу в якості роздрібного помічник і за сумісництвом модель і стати самітником.

“Невропатолога не було ідей для мене. Кардіолог сказав, що моє серце було добре. Швидка лікарі думали, що я божевільний. Біль настільки погано, я би повзати вниз по коридору вранці, щоб прийняти ліки і чекати його, щоб почати роботу, щоб я могла встати", - сказала вона.

Зрештою, вона наткнулася на групу в Facebook більш ніж 37 000 жінок по всьому світу, які приписують свої аутоімунних і системних питань, які мають грудні імплантати.

Емма Він сказав, що через три роки після отримання імплантатів, коли вона починає розвиватися симптоми.

"Коли я знайшов цей сайт і сторінку Facebook, я відчував, що я знайшов 20 000 чоловік, включаючи дружина Х'ю Хефнера Кристал Хефнер] який підтвердив мої побоювання", - сказала вона.

З її імплантати видалені, мс Він сказав, що вона сподівається повернутися до нормального життя без болю, ліків або ускладнень зі здоров'ям можна уникнути.

"Поки я не шкодую імпланти, мені довелося пройти цей шлях, щоб бути тим, ким я є сьогодні", - сказала вона.

“Це змінило мене як особистість. Я люблю своє тіло, як воно є. Мені подобається зараз моя груди. Вони маленькі, є шрами, але вони будуть зникати з плином часу.

"Але я відчуваю себе живим ... і я не хочу імпланти, щоб взяти ще одну секунду мого життя."

У заяві на новини.ком.ау, президент австралійського коледжу косметичної хірургії д-р Рон Безик сказав, що не було ніяких доказів, що симптоми, що спостерігаються у мс Новотний, Міс Маккензі Славен або MS Джесс, пов'язані з імплантами грудей.

"Багаторічні дослідження показали, що такі симптоми, як хронічна втома, екзема, мігрень, харчова непереносимість, депресії і алергії ні більш ймовірно у людей з імплантантами молочної залози, ніж ті, без імплантатів," доктор сказав Безик.

Емма Він сказав, що вона втратила вагу за допомогою імплантатів і виглядав виснаженим.

“Було встановлено, що жінки з такими симптомами, у яких є грудні імплантати, і їх прибрали, немає більше шансів поправитися, ніж ті, хто тримає свої імплантати. “Тому що ці симптоми, на жаль, досить часто і тому, що набагато більше жінок мають імплантати молочної залози, неминуче будуть все більше жінок з імплантатами, які мають симптомів, але це не означає, що імплантати є причиною.

“Анекдот не замінить наукових доказів. Всі пацієнти з цими симптомами є уразливими, і вони повинні гарантувати, що інформація, яка надається їм на основі належних доказів, тому вони не будуть введені в оману осіб, які можуть мати приховані мотиви, фінансово або іншим чином".

Доктор сказав Безик будь-якої жінки, що шукають збільшення грудей повинно забезпечувати їх хірург, співробітник австралійського коледжу косметичної хірургії.

"РДЦ хлопці повинні пройти до 12 років медичні і фахівець з косметичної хірургії навчання, що робить їх кращих у своїй галузі для виконання цих видах процедур", - сказав він.

vanessa.brown@news.com.auУ Китаї Пластична хірургія тиснява0:39

Пластична хірургія процвітає в Китаї, викликаний зростанням доходів, зростанням Західного впливу, і необхідно добре виглядати в соціальних мережах. Деякі батьки навіть платять за дітей-підлітків, щоб отримати роботу, щоб допомогти їх перспективи працевлаштування.25 вересня 20177 місяців тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/спосіб життя - синдиковані/охорони здоров'я/Категория: Мода