Христина Романова вперше показала фото з Владиславом Дороніним молодшої дочки і назвала її ім'я


Опубликованно 04.12.2019 03:15

Христина Романова вперше показала фото з Владиславом Дороніним молодшої дочки і назвала її ім'я

Христина Романова і Владислав Доронін

Ще місяць тому 25-річна Христина Романова вдруге стала мамою, проте розповіла про це тільки в кінці вересня. Спочатку кохана 56-річного Владислава Дороніна не стала розкривати навіть стать малюка, проте днями в Instagram повідомила фоловерам багато нового.

Так, зірка зізналася, що народила дівчинку і назвала її Жасмин. Романова також опублікувала перший зворушливий знімок з малятком, на якому закрила її обличчя наклейкою у вигляді великого серця. На запитання передплатників, чому модель не показує своїх дітей (особа старшої дочки, трирічної Олександри, Христина також приховує), вона відповіла просто:

Я не публікую фотографії своїх дітей, тому що... я не хочу цього робити!

Христина Романова з молодшою дочкою Жасмін

До речі, в сторіс Христина також повідомила, що народжувала другу дочку на Ібіці. Модель розповіла, що зупинила свій вибір на клініці в Іспанії, тому що в серпні в цьому місці максимально комфортна погода. При цьому Романова уточнила, що залишилася задоволена пологами на Ібіці, і зізналася, що в Майамі їй сподобалось народжувати набагато менше (там на світ з'явилася старша дочка Романової і Дороніна).

Христина Романова з сестрою Олександрою і Жасмин

Христина Романова також розповіла про те, як повертається у форму після пологів. Модель зізналася, що поки не навантажує себе спортом, тому що з моменту появи маляти на світло пройшло ще занадто мало часу. До тренувань вона планує повернутися, коли після пологів пройде більше 40 днів. Христина також зізналася, що не сидить на дієтах, а лише обмежує споживання цукру.

Христина Романова

Нагадаємо, що перші чутки про роман Владислава Дороніна і Христини Романової виникли в 2015 році. Приблизно через рік після цього на світ з'явилася їхня старша дочка Олександра. Новонароджена ж малятко стала третьою дитиною для Дороніна: у співвласника компанії "Капітал Груп" також є дочка Катя від колишньої дружини Катерини, з якою він прожив у шлюбі більше 20 років і розлучився в 2009 році.

Христина Романова і Владислав ДоронінКатегория: Женщинам