"Вибрала найкраще фото. З днем народження!": Блейк Лайвлі знову тролить Райана Рейнольдса


Опубликованно 04.12.2019 03:15

Райан Рейнольдс і Блейк Лайвлі

Учора, 23 жовтня, Райану Рейнольдсу виповнилося 43 роки. Його дружина, 32-річна Блейк Лайвлі, як завжди, дуже забавно привітала свого коханого. Актриса опублікувала в Instagram сімейний кадр, на якому вона засовує палець у ніс Райана.

Я вибрала кращу фотографію. З днем народження!

— підписала фотографію актриса.

Судячи з усього, це була "ответочка" актриси на привітання Райана. 25 серпня, в її день народження, Рейнольдс опублікував цілу галерею невдалих фото своєї дружини. Блейк — не єдина, хто тролить іменинника. Сальма Хайек, колега зірки фільму "Охоронець кілера" (The Hitman's Bodyguard), також присвятила йому посаду в мікроблозі.

Так, Райан, в честь свого дня народження я публікую цю фотографію, де я виглядаю не так погано, в той час як ти виглядаєш абсолютно пошарпаним. А також я хотіла б скористатися цією можливістю, щоб нагадати тобі, що ти збирався надіслати мені трохи джину на мій день народження, і це було майже два місяці тому... Якщо ти хочеш побачити продовження своєї картини, будь ласка, подивися мої сторіс. О, і з днем народження, до речі,

— написала актриса.

Райан Рейнольдс і Сальма Хайек

Блейк Лайвлі

Нагадаємо, на початку серпня Райан і Блейк стали батьками в третій раз. Однак щаслива подія пара не афішувала, і лише нещодавно зірки показали перше фото новонародженої дитини і розсекретили його стать.

Мама Райана РейнольдсаКатегория: Женщинам