Бредлі Купер помічений на прогулянці з дочкою Леєю в Нью-Йорку


Опубликованно 03.12.2019 17:56

Бредлі Купер помічений на прогулянці з дочкою Леєю в Нью-Йорку

Бредлі Купер з дочкою Леєю

44-річний Бредлі Купер і 33-річна Ірина Шейк, схоже, ідеально дотримуються домовленості про спільну опіку над спільною дочкою Леєю. Зовсім недавно ми бачили на прогулянці з малятком Ірину, а тепер настала черга Бредлі.

Бредлі Купер з дочкою Леєю

Папараці застали актора з дочкою на вулицях Нью-Йорка. Купер дбайливо ніс дворічну дівчинку на руках. Лея була одягнена в картату сукню і сірий світшот з принтом. Багаж дівчинки — мініатюрний блакитний рюкзак — Бредлі теж узяв у свої руки.

Останній раз з Леєю Бредлі бачили зовсім недавно, на початку жовтня. Також актор потрапляв в хроніки папараці в кінці вересня — Купер піклувався про дитину, поки Ірина працювала на тижнях моди.

Нагадаємо, пара розлучилася в червні цього року після чотирьох років стосунків. За чутками, причиною міг стати швидкоплинний роман Купер з Леді Гагою, хоча сама співачка заперечила це і назвала домисли в пресі лише піаром їх спільного фільму "Зірка народилася" (A Star Is Born).

Леді Гага і Бредлі Купер

Проте наприкінці вересня ЗМІ повідомили, що Купер розбив співачці серце! Як повідомив репортерам інсайдер, Леді Гага по-справжньому закохалася в Бредлі і розраховувала на взаємність, однак актор, схоже, не відповів на почуття своєї партнерки по знімальному майданчику. Джерело також відзначило, що поцілунки Леді Гаги зі своїм звукорежисером, які потрапили на кадри папараці, також були лише спробою пробудити в Бредлі ревнощі.

Ірина Шейк і Бредлі Купер

Однак, схоже, в даний момент роль турботливого батька подобається Куперу куди більше, ніж роль героя-коханця! Про нові романи актора нічого не відомо, а от час, проведений з дочкою, робить Бредлі по-справжньому щасливим!Категория: Женщинам