Щоденник краси: сестри за 22 $Софі Монк 'підтяжка грудей'


Опубликованно 03.12.2019 08:25

Щоденник краси: сестри за 22 $Софі Монк 'підтяжка грудей'

Але в той час як твіттер вибухнув із занепокоєнням відзначає, що Софі дуже глибоким сукня може змусити її є неприємний дефект на ТБ — там були дві жінки, які, напевно, навіть не здригнувся.

Це тому, що сестри Бьянка і Бріджит Roccisano знав, безпечно таємниця тримаючи Софі на місці — як вони зробили це.

Пари стали ідейними натхненниками "міни Стрічка", у 21.95 $клей альтернативою бюстгальтер, який настільки надійний, він був визнаний "підтяжка грудей в коробці".

Вартість Софі Монк 'підтяжка грудей' 21.95$, але продукт заробив компанії мільйони доларів всього за 12 місяців. Фото: Instagram/Софі Монк

По темі: зустрічатися Лотті Томлінсон, 21-річний творець "ідеального" штучної засмаги

По темі: зустрічатися Nikkie де Ягер, Ютуб зірка працюють для Марка Джейкобса

"Будучи від природи великими грудьми жінок вдаються до промисловим і обладнання стрічкою для того, щоб тримати наші грудьми вгору," сказав Бьянка новини.ком.АУ.

“Одного разу ми сказали, що там повинен бути продукт, який призначений для грудей, тому ми гугл і гугл і нічого не було. Тоді ми знали, що щось має бути зроблено про це і бум, як міни стрічку народився".

Після інвестування $15 000 і завершуючи років, витрачених на дослідження, братів і сестер від Мельбурні стартував гіпоалергенні стрічки в 2018 році і всього за 12 місяців вона перетворилася в багатомільйонну компанію.

Бьянка і Бріджит Roccisano з Мельбурна створив продукт після бути змушені використовувати промислові стрічки на грудях. Фото: Instagram/Хв Стрічка

На відміну від промислових плівок, який може бути важко зняти і навіть пошкодити або дратувати шкіру, хв стрічка не викликає дискомфорту на шкірі. Він також спеціально розроблений, щоб "підняти" тих, хто носить груди і не увіткнути одягу вниз.

"Майже відразу ми отримали неймовірний світ широкий відповідь," сказав 34-річний сказав. "Ми були переповнені жінками заполонили нашу поштову скриньку з їх фото до і після."

Це був такий успіх, рішення проблем продукції зараз продається у великих австралійських рітейлерів, в тому числі Девід Джонс, Myer і аптечний склад.

"Це був момент, коли ми зрозуміли, хв-стрічка стає глобальним явищем і резонуючих з жінками скрізь", - пояснила Б'янка.

Софі поділилася секретом для підйому грудей з її послідовниками. Фото: Instagram / Софі Монк

Минулого тижня, бренд отримав додатковий імпульс уваги завдяки Софі Монк, який показав в Instagram свою "цицьку операція" завдяки бренду.

Її 555,000 послідовників зійшов з розуму для видимого розщеплення наддуву, завдяки Софі "утримуючи її реальною".

"Подивившись гучний і тримати його реальною", - написав один коментатор.

"Ummmmmm це твій гарячий погляд точно!!" інший сказав.

"Гаряча сарделька блін," хтось інший коментує.

Бренд приписують авторитетів своєму швидкому успіху. Фото: Instagram/Хв Стрічка

Інші австралійські зірки і любителі, в тому числі Інес основних і Джессіка сила Мафів слави, які мають як загальні відео про те, як вони використовують продукт на своїх сторінках соціальних мереж.

Бьянкі, який також є адвокатом в той час як її сестра Бріджет-графічний дизайнер, пояснив авторитетів були ключовою складовою успіху свого бренду.

"Наші партії старту в Лос-Анджелесі дійсно став переломним для Міни стрічки в соціальних мережах", - сказала вона. "Ми отримали майже 20 000 передплатників за два дні, допомагаючи нам досягти нашої мети зробити його загальним."

Сестри, які також власного бренду одягу Мельбурні Бьянка і Бріджит, сказав бренд заробив свій гасло: "підтяжка грудей у поле" від щасливих клієнтів, які порівняно з 22 $товар за дешевшою альтернативою 15,000 $підтяжка грудей.

Продукт поставляється в п'яти метровий рулон в трьох відтінках, чорний, чорний і коричневий. Він може бути скорочені і форму різними способами, що робить його ідеально підходить для сукні без бретелей і наряди із складним декольте.

"Клієнтам подобається, що наші рулону стрічки налаштовується і має можливість розтягуватися на 170 відсотків, щоб перейти з вашої шкіри", - додала вона. "Це дозволяє бути навіть більше, ніж в ліфчику і дає самки свободу, щоб носити наряди, які ніколи не були раніше."

Продовжувати розмову @RebekahScanlan | rebekah.scanlan@news.com.auтенденції в образі життя918Категория: Мода