Блейк Лайвлі і Райан Рейнольдс стали батьками в третій раз


Опубликованно 30.11.2019 05:40

Блейк Лайвлі і Райан Рейнольдс стали батьками в третій раз

Райан Рейнольдс і Блейк Лайвлі

В сім'ї 42-річного Райана Рейнольдса і 31-річної Блейк Лайвлі сталося поповнення: актриса народила третього малюка. І сталося це, як повідомило видання Us Weekly, ще в серпні!

Самі зіркові батьки, відомі своєю скритністю, коли мова йде про сімейне життя та дітей, поки не підтвердили інформацію, але інформацією з журналістами поділився інсайдер, який повідомив, що дитині вже близько двох місяців. Стать малюка і його ім'я джерело вирішив не розкривати.

Ну що ж, почекаємо офіційних підтверджень від пари. Вчора Рейнольдс поділився фото з Блейк з побачення, але живіт актриси на знімку був прихований.

Блейк Лайвлі і Райан Рейнольдс

Про третьої вагітності Блейк Лайвлі стало відомо на початку травня. Тоді актриса прийшла підтримати чоловіка на прем'єрі анімаційного фільму "Покемон. Детектив Пікачу" (Pokemon: Detective Pikachu) в обтягуючій сукні, яка підкреслила її кругленький живіт. Зіркова пара не дала ніяких коментарів на цей рахунок і лише променисто усміхалася фотографам. Трохи пізніше Лайвлі опублікувала у своєму Instagram фото з прем'єри, яке підписала з властивим їй гумором.

ПокеМАМА,

— написала Блейк в пості.

Нагадаємо, що Блейк Лайвлі і Райан Рейнольдс зустрілися на зйомках фільму "Зелений ліхтар" (The Green Lantern) у 2010 році. Їхні стосунки розвивалися стрімко, і через кілька місяців Лайвлі і Рейнольдс вже почали жити разом. У вересні 2012 року зірки зіграли по-голлівудськи пишне весілля. У 2014 році на світ з'явилася їхня старша дочка Джеймс, а ще через два роки народилася Інес.

Райан Рейнольдс і Блейк Лайвлі з дочками Джеймс і ІнесКатегория: Женщинам