Пластичні операції, депресія і відхід з кіно: Рене Зеллвегер дала відверте інтерв'ю


Опубликованно 30.11.2019 05:40

Пластичні операції, депресія і відхід з кіно: Рене Зеллвегер дала відверте інтерв'ю

Рене Зеллвегер

Рене Зеллвегер все більше виходить з тіні, в яку вона пішла кілька років тому. 50-річна актриса з'явилася на обкладинці свіжого номера журналу New York Magazine і погодилася відповісти на найбільш незручні і популярні останнім часом питання про собі.

Після появи актриси на церемонії Elle Women in Hollywood у 2014 році тільки ледачий не обговорював змінилося обличчя зірки. Таблоїди писали про кількох невдалих операціях Рене. Сьогодні вона прокоментувала гучні заголовки чотирирічної давності про свою невдалу пластику.

Рене Зеллвегер

Люди оцінюють з боку. Може здатися, що оціночні судження відображають характер: міцний ти або слабка людина, справжній? У всьому цьому був натяк на те, що мені потрібні зміни, що не може не засмучувати. Я не розглядаю красу під таким кутом. Я люблю свої дивацтва, свою примхливість і безглуздість. Весь цей набір дозволяє мені займатися своєю справою. Я не хочу бути кимось іншим. Мене затвердили на роль у синіх джинсах, ковбойських чоботях і з розпатланим волоссям. І я почала працювати. Мені не потрібно було переодягатися. Так чому ж мені раптом знадобилося вписуватися в якісь чужі мені рамки?

— сказала актриса.

Про шестирічному перерві в роботі (з 2010 по 2016 рік)Я була нездорова. Не дбала про себе і стояла на останньому місці в списку власних пріоритетів. Мій психотерапевт сказав, що 99 відсотків свого життя я була публічною персоною і лише малу частину — самою собою. Я хотіла допустити кілька нещасних випадків. Пауза була потрібна для того, щоб заховати ці думки глибше.

Про своїх зіграних роляхДумаю, більшість фільмів, в яких я знялася, не були б зняті сьогодні. З'явилася інша бізнес-модель. Мені пощастило мати те минуле, яке є у мене, але я і не проти цього. Актора можна порівняти з менестрелем. Ми розважаємо за вечерею, причому робимо це більше, ніж коли-небудь. Я не заперечую. Рада, що все ще маю можливість це робити.

Рене Зеллвегер у 2014 році

...і в 2012-мКатегория: Женщинам