Приголомшує Соня Крюгер в бікіні селфи


Опубликованно 29.11.2019 15:20

Приголомшує Соня Крюгер в бікіні селфи

На 54-річний взяв до себе на сторінку в Instagram минулої ночі красуючись своєю супер підтягнутою фігурою, як вона знялася в леопардовий бікіні, тримаючи пляшку шампанського.

“Після тренування @strictly_you плавати. Дівчата повинні ставитися до себе," Крюгер субтитрами оснастки.

Телеведучому, який нещодавно оголосив про свій відхід з дев'яти мереж, розгойдували погляд з парою авіатори і її волосся недбало зав'язаний в пучок, як вона позувала біля басейну.

По темі: тренажерний зал-безкоштовно Крюгера секрет її підтягнутого тіла

"Ух ти Соня, ти виглядаєш так дивно і красиво," один уболівальник коментує.

"Ти приголомшливий", інший коментує.

"Заслуженим і карколомно", а третій сказав.

Соня Крюгер-качалка бікіні леопарда, як вона красується її супер підтягнутою фігурою. Фото: Instagram/ SoniaKruger

Мати-в-один майже завжди залишає послідовників отетеріли за її завидну фігуру.

"Подивися на це тіло!!" один вентилятор сказав.

Так у чому ж її секрет?

У недавньому інтерв'ю з новинами.ком.Крюгер, ас показало, що, на превеликий подив народів, вона рідко ходить в тренажерний зал.

“Я думаю, що це поширена помилка. Люди дивляться на мене і думають, що я щодня тренуюся в тренажерному залі, кожен день тижня і я не," сказала вона.

"Навіть коли я тренувався з Деном (її особистий тренер) я повинен був там два рази на тиждень і вже більше тижня я тільки один день".

Танцівниця і телезірка каже, що люди думають, що вона в тренажерному залі кожен день, але її тренувань в основному здійснюється на дому.

По темі: наступний крок у кар'єрі Соня Крюгер показав

Замість цього ви побачите, як вона робить домашні тренування.

Нещодавно звернувся 54-річний оголосила про запуск свого власного танцю на основі Фітнес-і дієтичні програми, суворо ви, після того, як чоловік запитував у неї, звідки у неї неймовірна фігура.

"Зараз мої тренування вдома, в loungeroom і це з музикою, або якщо я з подругами в п'ятницю ввечері ми влаштовуємо великий келих вина, я змушу їх танцювати", - сказав Kurger під час сміху. "Я та людина, яка завжди намагається вчити людей, як робити ча-ча".

Програма поєднує в собі танці, вправи і харчування з повною тренування тіла займає менше 25 хвилин.

Після запуску її фітнес-програму прийшла новина вона їде з каналу 9 і повертаються в Канал 7, де раніше вона працювала протягом 14 років.

"Я схвильований, щоб повернутися в мережу, де я вперше виявив любов у прямому ефірі і сімейного відпочинку," Крюгер йдеться в повідомленні.

"З наближенням Олімпійських ігор в Токіо і шифер новий прайм-тайм, сім має місце бути."

Крюгер, який був підписаний "довгостроковий контракт", - сказала вона був схвильований, щоб встати на нові можливості, які включають в себе роль, судячи з Австралія має талант: чемпіонів, а також в якості члена сім'ю до 2020 Токіо Олімпійських ігор.

Сім керівник Західного медіа Джеймс Уорбертон сказав Крюгер“, без сумніву, суперзірка і один з кращих телевізійних талантів в Австралії. Я говорю від імені всього сім команд, коли я кажу, що Соня була тієї, що пішла".

Крюгер, як вважають, був підписаний "семизначну" інтернет повернути їй колишню мережі, після дев'яти спочатку подарував їй трирічний контракт на суму більше 1,5 млн. дол.тенденції в образі життя321Категория: Мода