"Гросс" помилка спортзал нам всім


Опубликованно 28.11.2019 08:50

Беручи рушник для тренування є обов'язковим, як ви використовуєте це, де проблема лежить.

Більшість з нас буде використовувати його для очищення обладнання після паритися над ним. Але тоді ми будемо використовувати ту ж брудне рушник, щоб витерти обличчя.

Австралійський експерт природну красу Белінда Хьюз сказав, що був не тільки його "брутальним" звичка, але це могло викликати серйозні проблеми шкіри.

"Ви переносите тренування бактерії прямо на ваше обличчя, яке, крім того, що Він може призвести до шкірних захворювань, таких як акне і навіть грибкових інфекцій на шкірі," пані Хьюз розповів новини.ком.АУ.

Мельбурн-спеціаліст по корекції шкіри, важливо, щоб носити Перевозное вмивання і зволожуючий засіб у спортивній сумці, особливо для тих, хто вже страждає від стану шкіри.

Експерти кажуть, що важливо взяти два рушники в тренажерному залі. Зображення: iStock Не

“Після тренування, коли ви знаходитесь в душі, необхідно використовувати для вмивання особи, для догляду за шкірою правильно. Якщо немає, він може розлютитися, особливо якщо у вас є стан шкіри, що ти намагаєшся керувати".

Емі Бродерік, попередній шкірний терапевт, сказав, тренажерні зали, роздягальні та сауни є оптимальною живильним середовищем для розмноження хвороботворних бактерій.

"Це дійсно дуже важливо, щоб не використовувати той же рушник на обличчі, як ви робите на тренажерах," пані Бродерік також радять.

“Уявіть, скільки людей використовують машинами, лавками, доріжками для йоги або на підлозі перед вами, що день на самоті?

"Якщо ви використовуєте той же рушник, щоб витерти обличчя після його використання у тренажерному залі, ви піддаєте себе ризику розвитку бактеріальних прориви або грибкових інфекцій."

Замість цього, вона сказала, що пакет або окремим рушником для обличчя або навіть якісь одноразові бавовна раундів, щоб тримати речі гігієнічно.

Експерти кажуть, що якщо ви використовуєте той же рушник, щоб витерти обличчя після його використання у тренажерному залі, ви піддаєте себе ризику розвитку бактеріальних прориви або грибкових інфекцій. Зображення: iStock Не

"Деякі з моїх інших улюблених гігієни поради для тренажерний зал-любителі, щоб зберегти ваші волосся (і руки) зі свого обличчя, душ відразу після, щоб уникнути перевантажених шкіри та інфекцій, не забувайте мити вашу спортивну сумку."

КЕЙЛА ITSINES СПОНУКАЄ ПЕРШИХ ДВА БРАТИ РУШНИКИ

Раніше в цьому році, фітнес-гуру і творець бікіні тіла керівництво Кейла Itsines переконував її 11 мільйонів послідовників в соціальних медіа пакет, два рушники, коли йдете в спортзал після того, як вона перенесла хворобливі висипання.

На 28-річного поділився селфи з її шкірі спалахнув червоний з пухирцями і пояснив, що недотримання вимог гігієни в тренажерному залі змусив їх важко позбутися.

"Не чіпайте вашу шкіру в тренажерному залі," мати-в-один з субтитрами зображень.

“Я був так засмучений на цьому фото, моя шкіра так болить. Інша сторона мого обличчя була набагато гірше, але я був дуже збентежений, щоб сфотографувати його".

Кейла Itsines загальної фото її шкіра покрита прищами. Фото: Instagram / Кейла Itsines

Її шкіра після воліють використовувати два рушники в тренажерному залі і зупинити себе від дотику її обличчя після розвантажувального обладнання. Фото: Instagram / Кейла Itsines

Австралійський фітнес-впливає фактор, на суму 487 млн. доларів, повідомив мити руки, якщо ви торкалися обладнання, як бігова доріжка, ручки і килимки в тренажерному залі теж були покриті потом.

"Не використовуйте один рушник ви використовуєте, щоб поставити на лавки, щоб витерти обличчя," вона наполягла.

Потім Itsines рекомендував купу продуктів, вона використовується для боротьби з акне.

“Під $15 ви можете купити Cetaphil для жирної шкіри, і що отримує ваш Make-up викл., і ось що я використовую. Cetaphil, один швидко мити і він отримує мою косметику геть," сказала вона.

Вона сказала, що заздрість у Скинкеа вугілля скраб допоміг "виправити мою шкіру".

Itsines використовує його поряд з Foreo Луна піде для нормальної шкіри інструмент, який коштує $149 і забезпечує додатковий рівень очищення.

Її виходу на зволожуючий крем (для чутливої шкіри) Ла Рош-Позэ ($31.99) – французький бренд, вона сказала, допомогла їй вагітність дуже дерматит.

НАВЧАННЯ З ВАШИМ МАКІЯЖЕМ

За словами нью-йоркського дерматолога Рейчел Назарян, з твоїм макіяжем немає-немає.

Чому? Оскільки здійснення заподіює кровоносні судини розширюються, збільшується приплив крові до шкіри, відкриває пори.

"Піт і бактерії потрапляють в пастку під шаром гриму, запобігаючи шкіру від розсіювати тепло належним чином і залишити його схильним до пори оклюзії (або стає дуже забиті)," пані Назарян сказав Health.com

Піт і бактерії можуть потрапити в пастку під шарами макіяжу і викликають вугри.

"Уловлювання бактерій і поту (зараз розширені) пори можуть збільшити пори з плином часу і привести до появи чорних точок, у той час як розведення диких тепла можуть посилитися термочутливих умов, таких як розацеа, в кінцевому рахунку викликаючи почервоніння і нерівний тон шкіри".

Пані Хьюз, який практикує в області шкіри протягом 15 років, розуміє, жінки можуть бути в кайф, особливо якщо вправи під час обідньої перерви.

"Якщо необхідно, використовувати мінеральна косметика, але я настійно не раджу, особливо якщо у вас акне", - сказала вона.

За даними відомого нью-йоркський дерматолог Уїтні Боу, пот-доказ макіяж не робить різниці.

"Коли піт змішується з макіяжем (неважливо який вид макіяжу), вона створює ідеальне середовище для акне", г-жа Боу розповів журналу InStyle.тенденції в образі життя338Категория: Мода