Підводні камені вибору для відбілювання зубів процедури


Опубликованно 23.11.2019 21:45

Підводні камені вибору для відбілювання зубів процедури

Відбілювання зубів є однією з найбільш поширених форм лікування зубів і може бути дешевий спосіб поліпшити колір і зовнішній вигляд зубів.

На практиці, за даними державної підтримкою сайт здоров'я здоров'я прямий, включає в себе відбілюючі хімічні (перекис водню або перекис карбаміду), який проникає через верхній шар емалі і дентині. Це стає легше, і зуби виглядають біліше.

Лікуюся у стоматолога є більш ефективним і безпечним, ніж більш-позабіржовому лікування, держав-сайті.

Є багато різних зубів-відбілюючі процедури на ринку.

Але він може піти не так. Мама Клер Кларк сказав, що вона виявилася з великими губами після взяття в інтернеті пропонують за $А112 на домашнє лікування.

Раніше в цьому році, вона сказала, КК газеті сонце , що лікування залишив їй соромно за її зовнішній вигляд.

"Коли я прокинувся, я відчував щось недобре", - сказала вона.

"Я навіть не могла дивитися на себе в дзеркало спочатку, потім я побачив себе у вікні і подумав, 'О мій Бог".

"Я думаю, що люди думали, що я б губи філерами".

Стоматологи пропонують багато зубов-вибілювання варіантів. Фото: Кріс Павлич

Кейсі посміхається засновник і стоматолога стоматологічної клініки доктор Масо Мохамед сказав, що є велика різниця між магазинним набори та лікування у стоматолога.

"Враховуючи стоматологи-єдині люди, здатні керувати відбілюючого гелю з високим вмістом перекису, всі продукти в аптеках та супермаркетах в дуже низьких концентраціях перекису водню," доктор сказав Масо.

"В результаті, ці продукти часто показують мінімальний видимих результатів у порівнянні з рішення, запропоноване в стоматологічному кріслі."

Кейсі посміхається засновник і стоматолога стоматологічної клініки доктор Мохамед Масо

Відбілююча зубна паста містить невеликий відсоток перекису водню, і результати були мінімальними, доктор сказав Масо.

У Мельбурні-стоматолог додано відбілюючі пасти можуть бути більш абразивними, ніж зубна паста і перуть емаль.

Терапевтична адміністрація товарів, який здійснює продаж товарів для здоров'я, держав аптека і супермаркет-купила відбілюючу продукти можуть містити 6% або менше перекису водню і 18% або менше перекису карбаміду.

Більш висока сила відбілювання може виключно дантист.

Професійне відбілювання є більш ефективним способом для досягнення найкращих результатів. Але він також може бути дорожче.

Людина може давати різні результати при різних відбілюючих препаратів, доктор Масо сказав, з дорослими зубів, що потребують додаткового лікування для досягнення найкращих результатів.

“При проведенні регулярної перевірки з вашим стоматологом, ви можете також вивчити шляхи, щоб підправити ваші зуби і зберегти їх як можна більш білим. Поговорити зі своїм стоматологом, щоб з'ясувати, що вони можуть запропонувати", - сказав він.тенденції в образі життя376Категория: Мода