Регіна Тодоренко влаштувала вечірку з нагоди швидкого народження свого первістка: фото та відео


Опубликованно 10.02.2019 09:40

Регіна Тодоренко влаштувала вечірку з нагоди швидкого народження свого первістка: фото та відео

Регіна Тодоренко з подругами

Зовсім скоро Регіна Тодоренко вперше відчує радість материнства, а чи це не привід влаштувати вечірку і запросити на неї самих близьких подруг, з якими з-за щільного робочого графіка 28-річна телеведуча зустрічається не так вже часто.

Регіна Тодоренко з подругами

На baby shower в честь швидкого народження первістка Тодоренко запросила Марію Ивакову, Аліну Топалову і інших подруг, разом з якими знаменитість взяла участь в красивій фотосесії.

Це був неймовірний день! Зустрітися з подругами — це так чудово, навіть якщо збираємося ми лише раз на рік.З недавніх пір я зрозуміла, як важливо обмінюватися жіночою енергією, адже вона зі швидкістю заповнює всі прогалини, наповнює силою і оживляє. Ось вона — мати-природа =) Думаю, дівчатка, які займаються духовними практиками, зрозуміють мене,

— поділилася Регіна зі своїми передплатниками в Instagram, де вона опублікувала фото з дівич-вечора.

Регіна Тодоренко

Подруг Регіни, до речі, чекав не тільки фотосет, але ще й урок малювання, який, на думку телеведучої, є свого роду терапією:

Деякі з вас знають, що я обожнюю малювати. Робити всяку творчу мазанину — це такий кайф! Я вважаю художню терапію однією з найбільш дієвих для людей, які хочуть відключитися від усього метушливого світу. Коли я тримаю в руках пензлик, поринаю глибоко в себе і починаю чути, про що говорить моє тіло. У сучасному світі весь час потрібно кудись бігти, поспішати, але не менш важливо зробити зупинку і прислухатися до своїх внутрішніх відчуттів. Саме такою чарівною терапією ми займалися на моєму святі.

Регіна Тодоренко і Аліна Топалова

Варто відзначити, що ще недавно Тодоренко заперечувала своє цікаве положення, а зміни у фігурі приховувала під одягом вільного крою. Такої ж тактики телеведуча дотримувалася і в той період, коли ЗМІ тільки-тільки почали повідомляти про її роман з 32-річним Владом Топаловим.

Зараз же Регіна не приховують своїх стосунків з Владом — вони разом з'являються на світських заходах і в даний час планують весілля.Категория: Женщинам