Кріштіану Роналду вперше прокоментував звинувачення у зґвалтуванні


Опубликованно 10.02.2019 09:40

Кріштіану Роналду вперше прокоментував звинувачення у зґвалтуванні

Кріштіану Роналду

33-річний Кріштіану Роналду, якого не так давно усунули від ігор за збірну через звинувачення у зґвалтуванні, довгий час намагався ніяк не коментувати цю ситуацію, лише один раз заявивши у своєму Instagram, що всі новини в ЗМІ з цього приводу фейкові. Днями футболіст нарешті висловився з цього приводу на одній з прес-конференцій.

Я не збираюся брехати в цій ситуації. Я щасливий. Адвокати впевнені в моїй правоті, а я, в свою чергу, довіряю їм. Я люблю футбол і задоволений своїм життям — це для мене зараз найважливіше. Про решту мого життя піклуються інші люди. В кінці кінців завжди торжествує правда,

— з упевненістю в голосі промовив Роналду.

На прес-конференції також був присутній адвокат Кріштіану, однак він утримався від будь-яких коментарів. Представники Кетрін Майорг (саме вона звинуватила футболіста в домаганнях) також не стали відповідати на перше за цей час публічну заяву спорстмена.

Нагадаємо, в кінці вересня американка Кетрін Майорг заявила, що піддалася насильству з боку Роналду в 2009 році в Лас-Вегасі. Як стверджує дівчина, футболіст заплатив їй 375 тисяч доларів за мовчання. Однак, по всій видимості, через кілька років Кетрін оцінила свої честь і гідність куди дорожче і зважилася на публічне визнання.

До речі, не тільки сам футболіст вважає висловлювання Майорг брехливими — у цьому питанні його повністю підтримує 23-річна кохана Джорджина Родрігес. Вона радить Кріштіану не звертати уваги на галас в ЗМІ, а також переконує його в тому, що перешкоди у вигляді фейкових звинувачень зроблять його тільки сильніше.

Джорджина Родрігес і Кріштіану РоналдуКатегория: Женщинам