Мама Кейт Міддлтон дала своє перше інтерв'ю і розповіла про весілля доньки та онуків


Опубликованно 08.02.2019 08:00

Мама Кейт Міддлтон дала своє перше інтерв'ю і розповіла про весілля доньки та онуків

Керол і Кейт Міддлтон

Родичі Кейт Міддлтон тримаються в тіні — в основному про життя герцогині Кембриджської ми дізнаємося від офіційних представників королівської сім'ї. Право спілкуватися зі ЗМІ у близьких Кейт ніхто не віднімав, просто вони вважають за краще не робити цього. Саме тому перше велике інтерв'ю мами Кейт (а також Піппи Міддлтон і Джеймса Міддлтона), 63-річної Керол, опублікований виданням The Telegraph, викликало такий ажіотаж. У ньому Керол розповідають про юність дочок, про те, як змінилося життя їх сім'ї після початку роману Кейт з принцом Вільямом, про весілля старшої дочки і, звичайно, про онуків — принца Джорджа, принцесі Шарлотті і принца Луї. SPLETNIK.RU зібрав найцікавіші моменти цього інтерв'ю, під час якого, до речі, Керол прийшла смска: майбутня королева Британії не забула написати мамі, щоб побажати їй удачі.

Керол Міддлтон

Про небажання спілкуватися з пресою

З роками я зрозуміла, що мовчання — свідчення мудрості. Я завжди думала, що корисно знати, що про тебе думають інші люди. Але це все одно нічого не значить. Мені складно сказати, як люди сприймають мене зараз.

Про те, як Кейт і Піппа допомагали сімейному бізнесу

Вони часто були нашими моделями. Кетрін якось знімалася для обкладинки каталогу, пізніше брала участь у зйомках вже як стиліст, а Піппа вела наш блог. Я до сих пір дуже дорожу їх думкою і завжди прислухаюся до їхніх порад.

Керол Міддлтон з дочками — Піппою і Кейт

Про весілля Кейт Міддлтон і принца Вільяма

Кетрін радилася зі мною перед весіллям. Ми обговорювали музику і все інше. У весіллі Піппи я теж брала участь. Взагалі, на мій погляд, найважливіше, що ти як мати можеш зробити в такій ситуації — слухати, чого саме хоче твоя дочка. У тебе може бути скільки завгодно ідей, як зробити все правильно, але в першу чергу це має подобатися твоєї дочки. І ні в якому разі не втручайтеся в список гостей!

Весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон

Про хвилювання перед весіллям Кейт

Як і будь-яка мати, я хотіла виглядати якомога краще в цей день, щоб діти пишалися мною і насолоджувалися святом. Точно так само хвилюються всі мами на весіллях своїх дочок — я нічим від них не відрізнявся.

Про Різдво з онуками

Ми ставимо вдома стільки новорічних ялинок, скільки можна. І завжди ставимо в одну кімнату для онуків, щоб вони могли самі прикрасити її. Вони це обожнюють.

Керол і Майкл Міддлтон на хрестинах принца Луї

Це Різдво Кейт і Вільям разом з дітьми проведуть якраз з сім'єю Міддлтон: на свято також приїде Піппа Міддлтон з чоловіком і нещодавно народженим сином і Джеймс Міддлтон — всі дуже раді, що нарешті зберуться великим складом. Принц Гаррі і Меган Маркл, очевидно, будуть святкувати Різдво більш вузьким колом — разом з мамою герцогині Сассекской, Дорией Рагланд.

Взаємовідносини Кейт і Меган в цьому інтерв'ю не порушувалися, та й навряд чи Керол Міддлтон стала б коментувати такі спірні теми. Вона зізналася, що свідомо уникала таблоїдів багато років і планує чинити так і далі (як не згадати родичів Меган Маркл, які заробляють на історіях про неї і не гребують навіть постановочними фото!). І головне — ніякої пенсії: в свої 63 Керол сповнена сил та ідей і хоче залишатися працює бабусею як можна довше.

Керол і Кейт МіддлтонКатегория: Женщинам