Райан Гослінг тепло зустрівся зі своєю дитячою любов'ю Брітні Спірс за лаштунками телешоу


Опубликованно 07.02.2019 20:55

Райан Гослінг тепло зустрівся зі своєю дитячою любов'ю Брітні Спірс за лаштунками телешоу

Еллен Дедженерс, Брітні Спірс і Райан Гослінг

Днями 37-річний Райан Гослінг прийшов в гості на шоу до 60-річної Еллен Дедженерс, щоб розповісти про зйомки у своєму новому фільмі "Людина на місяці" (First Man), прем'єра якого відбулася напередодні в Росії та інших країнах світу.

Райан Гослінг і Еллен Дедженерс

За лаштунків телешоу актора очікував сюрприз — приємна зустріч з подругою дитинства, 36-річної Брітні Спірс. Поп-діва також приїхала на студію Warner Bros. для запису чергового випуску шоу з Еллен Дедженерс.

Брітні Спірс

Брітні Спірс і Еллен Дедженерес

Зірки, які на початку 1990-х разом знімалися в підлітковому програмі "Клуб Міккі Мауса" (The Mickey Mouse Club), були неймовірно раді побачитися після стількох років розлуки: старі друзі відразу ж обнялися й почали обмінюватися новинами. Коли Елен поцікавилася, як давно вони не бачилися, ні Райан, ні Брітні не змогли пригадати момент своєї останньої зустрічі.

Це ознака того, що минуло багато часу,

— зазначив Гослінг.

Еллен Дедженерс, Брітні Спірс і Райан Гослінг

Дедженерс запитала у Гослінга про те, яким було його перше враження про Спірс. Райан згадав, що крім Брітні тоді побачив ще й зовсім юну Христину Алигеру, і що вони обидва здалися йому дуже талановитими.

До речі, в одному з недавніх інтерв'ю Крістіна Агілера згадала, що під час зйомок в "Клубі Міккі Мауса" (багатьох членів якого, до речі, через багато років наздогнало так зване "прокляття Disney") у Брітні Спірс були закохані багато... в тому числі і Райан. Однак, судячи з усього, йому взаємністю Спірс тоді так і не відповіла, бо була зайнята бурхливим романом з Джастіном Тімберлейком.Категория: Женщинам