Несподівані побічні австралійський актор робота


Опубликованно 04.02.2019 22:35

Несподівані побічні австралійський актор робота

Всіма улюблений річний актор Бей оголосив, що він буде заглиблюючись у світ ... Raygrance.

Правильно — 74-річний, який грає культового персонажа Алф Стюарт популярні австралійські драми вдома і в гостях, і пішов по стопах колег-акторів Хемсворт і Клуні, випускаючи у світ його перший аромат. Слід успіх гарячим соусом його чертовка.

"Я думав, давайте ще раз довести, що мій гарячий соус був не просто випадковістю," Меа розповів новини.ком.АУ

"Я хотів зробити щось інше; я не хотіла робити пиріг, або сосиску в тісті, так я думав, ну, я схожий на Джорджа Клуні і Кріса Хемсворта і якщо ці хлопці можуть зробити аромат, чому я не можу?"

Рей Меєр-це не моделювання. Він просто запустив аромат під назвою Raygrance номер 1.

Так як він придумав фінал "пряний, солодкий аромат"?

"Там були папірці, приклеєні до стіни з усіма цими різними запахами на них — так що я просто йшов пахне стіні."

Він описав його як "чудову" будь то чоловік або жінка — як аромат унісекс.

Він був не тільки на ґрунті його "двійників", щоб почати ще один бізнес-підкованих, але і довести, що на 59 відсотків австралієць малого бізнесу без сайту, просто, як легко це зробити онлайн.

"Ми постійно говорили, що малі підприємства є основою економіки ще 59 відсотків немає веб-сайту — вони будуть більш успішними, якщо люди знають, де їх знайти", - сказала Меа.

Ми безумовно можемо побачити схожість.

. навіть Джордж.

“Ви можете тільки досягти певної кількості людей за кермом фургона з рекламою на ньому.

“Я просто думаю, що малий бізнес може зробити це набагато краще, якщо вони онлайн.

"Я розумію, люди думають, що це важко отримати онлайн — і я тут не тому, що я схожий на Джорджа і Кріс, я тут, тому що я, блін, технологічно підкований хлопець в Австралії і якщо я можу створити сайт за годину, хто-небудь може."

За даними нового дослідження, проведеного компанією GoDaddy, заснований на 425 опитаних, 58 відсотків власників малого бізнесу вважають, що це відкриває нові можливості для бізнесу, в той час як 56 відсотків вважають наявність веб-сайту означає, що їх бізнес можна знайти на Google.

Новий аромат мигеры будуть продаватися в інтернет raygrance.com за 15 доларів включаючи доставку — всі виручені кошти будуть передані на лікування раку. Його гарячий соус досі зібрано $48,000 на благодійність.Категория: Мода