Що це було дійсно подобається, як Меган візажист


Опубликованно 01.02.2019 15:30

Що це було дійсно подобається, як Меган візажист

В інтерв'ю модниці, Мартін сказав, що найбільшою проблемою для нього не стрес, а скоріше, щоб "думати про неї в машині, її зовнішнього, її в церкві і як це перекладається фотографій і на камеру".

"Ви повинні дійсно зрозуміти ситуацію і сценарій, і як довго, що макіяж буде на шкірі протягом такого тривалого періоду часу".

Свист краси додав, що його тримали в невіданні щодо багатьох деталей королівське весілля до останньої хвилини, Нью-Йорк Пост повідомили.

Деніел Мартін Маркл один і візажист, сказав, що він навмисно пішов на мінімальний погляд. Фото: Гарет Фуллер/ВПА/Гетті

"Я, чесно кажучи, не знаю масштабів, що відбудеться", - сказав він. “Я навіть не знала, що її плаття було. Я не знаю, хто робив їй зачіску. День весілля був, коли я знайшов все це. Все, що я знав, що це вид макіяжу, який їй найбільш комфортно і, що було".

Реакція герцогині краси Сассекс в соціальних медіа, однак, були перемішані.

“У мене були люди, які приходять після мене, вона не вистачає макіяжу. Де був її контур?'

"У неї було все це, але це було зроблено таким чином, щоб був тонкий, тому не помітив його", - сказав він. “Ви не хочете, щоб побачити помітний контур, особливо на чиїйсь весіллі. Особливо в 12 годин дня".

Мартін говорить, що герцогиня має великий шкіри збалансований і дуже зволоженою.

На щастя, деякі оцінили мінімальний макіяж Меган.

"У мене було багато мам приходять до мене на Instagram, подякувавши мене, що вони змогли показати своїх 14-річних дочок, що їм не довелося йти в школу з таким макіяжем," Мартін сказав модниці.

Він домігся того, що наречена світиться? Мартін сказав, що сама Меган заслуговує на більшу частину кредиту.

“У неї прекрасна шкіра і дуже збалансований. Якщо що-небудь, так це про гідратації. Вона добре про пити багато води і піклуватися про себе. В той день боги були на нашій стороні.

"Я не роблю нічого іншого з нею, ніж з будь-яким з інших моїх клієнтів".

Ця стаття спочатку з'явилася на Нью-Йоркській пост і був відтворений з дозволуНайбільший макіяж помилки, яких слід уникати1:12

Поради, щоб уникнути найпоширеніших помилок краси 2 серпня 2017рік назад/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/спосіб життя - синдиковані/Категория: Мода