Н&зірка захищає груди, ботокс


Опубликованно 19.01.2019 22:30

Н&зірка захищає груди, ботокс

На домашніх і виїзних зірки, які в даний час відпочивають на Мальдівах разом зі своїм партнером Адамом Рігбі, опублікував серію приголомшливих бікіні Фото з їх пари відступ.

Шанувальники актриси (який прославився в ролі Ліі на тривалий концерт) поспішили прокоментувати її статури, з одним з користувачів Instagram пише: "подивися на Лію ... що?"

Інший сказав, Вона подивилася "фальшивку".

Никомеду, 41, вирішив відповісти на ці спекуляції про те, що вона була "робота", прицілюючись в користувачі, розміщуючи "осоромлення тіла" відгуки.

“Дякую вам обом за ваші коментарі і я розумію, що кожен має право на свою думку, але ти ніколи не думав, який приклад це дає на інших дівчат і молодих жінок про тілі соромити і опускати іншу дівчину?

Це де киберпреследование починається. І до речі я не використовую філлери і ботокс я рідко користуюся і тільки хірургії, що я зробив, як це 'фейк' збільшення грудей, який я маю на це повне право. Може бути, думаєте, перш ніж постити в наступний раз".

Мати ніхто ніколи раніше не говорив публічно про своє рішення пройти збільшення грудей хірургія та ін'єкції ботокса, однак у минулому році вона сказала Дейлі Мейл Австралії , що вона не проти пластичної хірургії в принципі.

У ці дні, вона приписує її феноменальні фізичні дані на регулярні фізичні вправи і Кето дієти, яка спрямована на спалювання жиру, а не вуглеводів.

"Я так пишаюся собою", - сказала вона , хто журнал у травні 2018 року. “Я отримав найкраще тіло, яке я коли-небудь мав.

"Я відчуваю себе сильнішим, і моя форма змінилася ... моя талія менше, ноги і руки мають більше форми і попою підняв — що було однією з моїх цілей."

Популярна австралійська зірка раніше був одружений на Кріс Xipolitas і часткою сина Johnas, 6, з ним. Вона зустрічається з бізнесменом Адамом Рігбі з 2016 року.

“Я більше не паритися через дрібниці. Мені більш комфортно в моїй шкірі, я більше знаю, і я щасливий сказати більше", - сказала вона.

Вдома і в гостях актриса Ада Никодиму каже, що вона щасливіша, ніж коли-небудь. Картина: Сем RuttynКатегория: Мода