NETLENKA: "Бал квітів", або Як Ксенія Собчак, Уляна Сергієнко та інші гуляли на Лазурке


Опубликованно 11.01.2019 07:25

NETLENKA:

Скучили за проектом NETLENKA? Ми теж. SPLETNIK.RU продовжує ворушити свої фотоархіви, утираючи ностальгічні сльози. На цей раз ми разом з автором Telegram-каналу Психо Daily Пашею Вардишвили згадуємо головна подія відпускної Лазурки десятих років — "Бал квітів". Як веселилися мами нинішніх дебютанток Tatler-балу? Розповідаємо.

У 2015 році без пущих жалю публіки пішла епоха шуб від модного дизайнера Ігоря Гуляєва в тридцятиградусну спеку, квіткових кульбітів флориста Тетяни Тридворновой, мереживних декольте Уляни Цейтлиной і пляшок шампанського розміром з хрущовку. Московський продюсер Андрій Фомін прикрив лавочку під назвою "Бал квітів". 11 років поспіль він давав на віллі Эфрусси-де-Ротшильд на мисі Кап-Ферра немислимий навіть для широкої російської душі свято, а потім і час змінилося, і спонсорські бюджетів скінчилися, і завсідники бала облюбували зовсім інші території.

Уляна до світського забуття і Белоника до Slimbitchclub, 2008 рік

Ксенія Собчак часів романа з Олегом Малисом, 2009 рік

Коли замість котиків Ololo були подружжя Лоло, 2009 рік

Подружжя Шеляговы зразка 2013 року готуються до підкорення світської Москви

Bal des Fleurs завжди був дуже жіночим святом. Поки суворі чоловіки ховалися на власних яхтах або вирішували питаннячка в лобі довколишніх готелів, їх дружини і подруги посеред розкішних троянд і гортензій хвалилися діамантами в 25 карат і модними туніками авторства Роберто Каваллі. Стіни вілли пам'ятають Вероніку Білоцерківську заможної дружиною свого чоловіка Бориса, але ніяк не блогером чи письменником, Уляну Сергієнко ще під прізвищем Хачатурова, а Олену Ахмадуллину без п'яти хвилин Мамут, Ксенію Сухінову не протеже Яни Рудковської, але всамделишной міс світу, а Оксану Федорову ще не директором Музею моди, але вже нареченою Миколи Баскова.

Борис і Вероніка Білоцерківські, 2009 рік

Колір настрою синій від Уляни Сергієнко, 2008 рік

А ми вже забули, що до роману з Лопирьова у Миколи була Оксана, 2010 рік

Божена Ринський на жорсткому люксі, 2013 рік

До речі, про Баскова: здається, звідси пішла слава про їхню ворожнечу з Філіпом Кіркоровим. Мовляв, саме під час "Балу квітів" побилися Моцарт і Сальєрі "Золотого грамофона" за потенційний хіт від славетного композитора. Правда це чи ні, ніхто точно не скаже, але відгомони цих чуток можна досі бачити, наприклад, в їх останньому спільному відео "Ібіца".

Анжела Єрмакова з дочкою Ганною, 2008 рік

Винуватці лазурного урочистості Андрій Фомін і Михайло Друян, 2009 рік

Оксана Лаврентьєва не раз крутилася на "Балу квітів", 2009 рік

Ресторатор Михайло Зельман не дуже морочився бальних дрес-кодом, 2009 рік

"Мені кажуть, що я зійшла з розуму, а я кажу, сама розберуся". Ірина Салтикова, 2013 рік

Думаєте, що Bal des Fleurs був типово російським святом? Як би не так! У 2006-му на вечірку несподівано з'явилися Доменіко Дольче і Стефано Габбана, і всі місцеві дівчата ледве з розуму не зійшли від щастя, дарма що ні на кого з присутніх не було тоді їх вбрання. У моді була плетінка від Bottega Veneta. Заходили син Джона Леннона Джуліан і супермодель Вікторія Сільвстедт, Орнелла Муті, Фанні Ардан, Еммануель Беар.

Орнелла Муті, 2011 рік

Фанні Ардан, 2012 рік

Джеррі Хол, 2013 рік

Еммануель Беар, 2014 рік

Всі ці французькі актриси в різні роки грали одну і ту ж роль почесною королеви балу, смиренно і вкрадливо слухаючи діджей-сети Тіматі і рок-запили Лагутенко.

25-річний Тимур Юнусов з подругами, 2008 рік

Незмінними залишалися квіткові сукні від флориста Тетяни Тридворновой і показ мод від одного з російських модельєрів. У 2010-му, наприклад, дебютантка бала Олена Васильєва продемонструвала цілком собі зручні сукні, а ось моделям відомого кутюр'є Ігоря Гуляєва на наступний рік довелося добряче попітніти у тридцятиградусну спеку в дизайнерських хутрі.

Королева квіткового балу Тетяна Тридворнова, 2010 рік

Що канула в лету співачка Ірсон Кудикова, 2010 рік

Шкода, що Лада Денс була на "Балу квітів" тільки гостею, а адже її концерт на Лазурке зібрала би аншлаг, 2012 рік

Катерина Одинцова і юна Діна Нємцова, 2013 рік

Олена Образцова відвідала "Бал квітів" в 2013 році

Спонсорів гості та організатори Bal des Fleurs любили і поважали. Телеведуча Маріка з задоволенням приміряла діаманти Damiani, Андрій Малахов — вишуканий салон і кінські сили Lamborgini, Басков c Федорової пили за своє довголіття з девятилитровой пляшки Moet & Chandon. Сімейного щастя, на жаль, ігристе не підфартило.

Рубрика "Я і бал". У головній ролі Микола Басков, 2010 рік

Ксенія Сухінова була однією з муз "Балу квітів"

Аліна і Оксана Лаврентьевы, 2010 рік

Анна Семенович і її лазурне літо, 2011 рік

Зараз таку розкіш уявити собі складно. Все змінилося. "Мобільні блондинки" доросли до особистих запрошень на бал журналу Tatler, Ксенія Собчак катує щастя у великій політиці, нехай і все одно по-старому проводить час на Сардинії в компанії Джини Лоллобриджиди, цільова аудиторія Лазурки полюбила їй повну протилежність Сен-Барт і Біарріц, Уляна Цейтліна зайвий раз не показується на очі світським хронікерам, а її тезці Сергієнко не до балів, особисте життя заново відбудувати. Та ж Тетяна Тридворнова дослужилася до власного свята в Монако — "Квіткова симфонія". А місце красунь записних начебто Ксенії Сухінової та Ілони Столье зайняли молоді блогерши і инфлюенсерши, начебто Карини Істоміної, Насті Ивлеевой і Маші Миногаровой.

Боксер Наталія Рагозіна на сторожі честі і гідності Вікторія Лопирьова, 2009 рік

Маша Лопатова і Андрій Кириленко заради "Балу квітів" щорічно перетинали океан, 2009 рік

Бандажні сукні Herve Leger стали неофіційними дрес-кодом бала. На Уляні — сама ходова модель кольору фуксії

Цих шубами від Ігоря Гуляєва і сукнями з живих квітів не здивуєш, та й умовного "Моэту" дешевше проплатити їм публікацію в сториз, ніж везти такий десант в Монако. У 2008-му році помер ідеолог і засновник Bal des Fleurs — банкір Леонід Рожецкін, а підхопив захід промоутер і актор Андрій Фомін в 2018-му захотів більше уваги приділяти театру, а ніяк не блискучою світського життя.

Десять років тому без мами і доньки Марченковых неможливо було уявити нашої світського життя

"Надія Соловйова в шовковій сукні молочного кольору продемонструвала фігуру", 2009 рік

Томна світська пані Емілія Вишневська і темпераментний брендфакер Арсеній Шаров, 2010 рік

Приватний літак доставив Ольгу Курбатову і Анну Богданову на бал прямо з ресторану "Маріо", 2011 рік

Світська підтримка команди ЦСКА від Божени і Белоники, 2011 рік

"Колишній міністр Олександр Петрович Починок теж заїжджав на бал в 2012 році

Просто гості балу. Вибачте, ми не могли втриматися

Думка автора може не збігатися з думкою редакції.Категория: Женщинам