Tsunami RT: фінал великого сезону


Опубликованно 04.01.2019 10:35

Tsunami RT: фінал великого сезону

Фінальну частину сезону 2018 року українська команда Tsunami RT Centro Porsche Padova і її лідер Алессіо Ровера проходять у форсованому темпі – три гоночних уїк-енду в Південній Європі поспіль (Іспанія, Італія, Франція), битви за вищі місця майже у всіх заліках! У минулі вихідні TsunamiRTзакрыла сезон в Porsche Carrera Cup Italia, де, незважаючи на численні проблеми та інциденти, завоювала «срібло» у всіх трьох заліках, в яких брала участь (абсолютний, командний, Michelin Cup для джентльмен-драйверів). У найближчі дні, 12-14 жовтня, на автодромі Circuit Paul Ricard (Південна Франція) відбудеться фінальний раунд серії Porsche Carrera Cup France, де Алессіо Ровера залишається одним з претендентів на титул!

Як і двома тижнями раніше в Барселоні, Tsunami RT в Ле-Кастелле буде представлена двома пілотами – компанію Алессіо Ровері знову складе француз Тома Николль, який повернувся в гонки і в команду після майже річної перерви у виступах. Цікавою новиною стало повідомлення про те, що чемпіонська команда Martinet by Alm?ras вирішила посилити свій склад французом Грудкою Ледогаром, який у її складі ставав чемпіоном Porsche Carrera Cup France в 2014 році. Якраз після цього тріумфу Ледогар провів два сезони в Tsunami RT Centro Porsche Padova, де також досяг найвищих успіхів – в 2015 році став віце-чемпіоном Porsche Carrera Cup Italia, а в 2016 році завоював вищий титул в італійській серії!

Траса Circuit Paul Ricard скоро відсвяткує свій півстолітній ювілей – перші гонки вона прийняла в 1970 році, після чого швидко зайняла місце в календарі Формули-1 (в період з 1971 по 1990 рік автодром 14 разів брав Гран-Прі Франції). Потім настав довгий період модернізації траси (точніше, навіть її повної перебудови), після чого Circuit Paul Ricard заробив репутацію одного з найбільш універсальних гоночних треків світу – в «технічному паспорті» автодрому зазначено, що на ньому можна реалізувати 167 варіантів конфігурації гоночного кільця, довжиною від 826 м до 5861 м. А в цьому, 2018 року, відбулася історична подія – після тривалої перерви (майже три десятиліття) Ле-Кастелле знову прийняла у себе етап Формули-1! Траса непогано знайома обом пілотам Tsunami RT. Тома Николль не раз стартував тут, коли виступав у різних національних серіях (Porsche Carrera Cup France, Coupe de France GT FFSA). Алессіо Ровера ж з'являвся тут двічі – у 2015 році на перегонах Euro Formula Open (два подіуму в двох стартах), а потім п'ять місяців тому на виїзному етапі серії Porsche Carrera Cup Italia (поул, дві перемоги і найшвидше коло).

Перед фінальним раундом Porsche Carrera Cup France Алессіо Ровера набрав 170 очок (три перемоги і п'ять подіумів в десяти гонках) і займає друге місце в абсолютному заліку. При цьому італієць є одним з трьох претендентів на найвищий титул у цій серії – разом з французом Жюльєном Андлауэром (192 очки) і турком Айханджаном Гювеном (163 очки). У заліку команд Tsunami RTс 198 очками перебуває на третій позиції та продовжує вести боротьбу з S?bastien Loeb Racing (202 очки) за друге місце –навіть незважаючи на те, що майже весь сезон провела лише з одним пілотом (Роверой), який має право отримувати очки в серії.

Програма гоночного уїк-енду (час київський)

П'ятниця, 12 жовтня

12.50-13.30 – вільні тренування, сесія 1 (40 хвилин)

16.40-17.20 – вільні тренування, сесія 2 (40 хвилин)

Субота, 13 жовтня

11.00-11.30 – перша кваліфікація (30 хвилин)

16.30 – перша гонка (30 хвилин)

Неділя, 14 жовтня

10.45-11.15 – друга кваліфікація (30 хвилин)

16.35– друга гонка (30 хвилин)

Пряму трансляцію з гонок на Circuit Paul Ricard можноу бачити на офіційній сторінці Porsche Carrera Cup France в Facebook www.facebook.com/PorscheCarreraCupFrance

Всі самі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті, а також на сторінці команди в Facebook tsunami-rt.com/ і www.facebook.com/Tsunami.RT

Прес-реліз Tsunami RT

Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)Категория: Авто-спорт