Пілоти " Ред Булл втратять позиції на старті Гран-прі Росії


Опубликованно 02.01.2019 00:01

Пілоти

Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен розповів, що він і його товариш по команді Даніель Ріккардо отримають штрафи за заміну двигунів на Гран-прі Росії.

За словами Ферстаппена, команда вирішила повернутися до роботи з двигунами другий специфікації, хоча на етапах в Монці і Сінгапурі використовувалися двигуни оновленої, третьої за рахунком специфікації.

“Ми змушені повернутися до використання моторів другий специфікації у зв'язку з тим, що двигуни останньої версії недостатньо ефективно працюють в умовах розрідженого повітря. При цьому автодром імені братів Родрігес розташований на висоті 2000 метрів над рівнем моря, а Інтерлагос - 700 метрів.

Наш двигун третьої специфікації не зможе працювати на великій висоті в Мексиці і Бразилії, так що ми завжди знали, що в якийсь момент нам доведеться повернутися до моторів другої версії. І я думаю, що тут найкраще для цього місце. До того ж, зробивши це зараз, ми отримаємо більше запасних деталей на той випадок, якщо що-небудь зламається",- наводить слова Ферстаппена Crash.net.

Нагадаємо, що Гра-прі Росії пройде в Сочі вже в ці вихідні.Категория: Авто-спорт