Щоденник краси: 10 дешевих продуктів під $40


Опубликованно 23.12.2018 13:55

Щоденник краси: 10 дешевих продуктів під $40

У нас завжди є найкращі наміри і кажуть, що ми купуємо тільки одну річ. Може бути, два. Але цього ніколи не відбувається. Коли-небудь.

“Змилися в готель для дезодоранту та лейкопластирів. Чомусь в кінцевому підсумку витрачають $82," дівчина написала мені минулого тижня.

Це сталося з кращими з нас. Так що вона купила з її $82?

"Хто знає", - відповіла вона, коли просила за повний зрив всіх її новими стравами. "Деякі кондиціонера, пінцет і купу інших речей."

Магазини в таких місцях, як Priceline і склад Хімік одночасно заспокійливого і переважної. Є так багато дешевих продуктів! Дешеві цінники означає низький ризик, тому якщо продукт не спрацює, ви не витратили багато грошей.

Це особливо корисно в цей час року, тому що якщо ви схожі на мене, ваша кредитна карта згорнувшись у клубок, у спину вашого гаманця, розгойдуючись взад і вперед в проміжках між риданнями, благаючи тебе залишитися в стороні.

Так в підтримку свій банківський баланс, ось 10 відмінний недорогий продукції до $40, щоб допомогти вам через ваш наступний бюджетні витрати.

Пропустили колону? Наздогнати на кожен випуск Щоденник краси.

ТРИЛОГІЯ КРЕМ

Трилогія крем. Фото: Додається

Ціна: $22.40

Доступно з: лінійка, аптека склад

Це миючий засіб відмінно підходить для людей із сухою шкірою, які відчувають кожне миючий засіб смужки шкіру її природних олій. Він містить мигдальне олія, масло шипшини, Масло примули вечірньої, так це дуже зволожуючий.

Якщо у вас жирна шкіра, це хороший перший варіант очищення, щоб зняти макіяж. Потім ви можете слідувати з вашої звичайної миючим засобом, щоб насправді очистити шкіру і видалити бруд з ваших пір.

СУЧИЙ ТРОЯНДА ЗВОЛОЖУЮЧИЙ ТОНЕР-МІСТ

Сучий Троянда зволожуючий тонер-міст. Фото: Додається

Ціна: $10.95

Від Вулворта, Колс, лінійка, аптека склад

Якщо ви про-зволожуючий міст, це дуже смачно. Ключ не розпорошувати занадто близько до вашої особи, інакше ви просто в кінцевому підсумку "Спортинг" дуже дивно, вологий блиск.

Спрей на відстані витягнутої руки від обличчя і піти з росяній, троянда із запахом шкіри.

AVEENO ЩОДЕННИЙ ЗВОЛОЖУЮЧИЙ ЛОСЬЙОН

Aveeno щоденний зволожуючий лосьйон. Фото: Додається

Ціна: $12.95

Доступний з: Вулворта, Коул, лінійка, аптека зі складу, великий W, таргет, який до березня

Слухай, я буду чесний. Цей крем не збирається вигравати будь-які нагороди. Це нічого, щоб написати додому. Але він отримує роботу. Крім того, він може бути використаний на обличчі і тілі. Це лінива дівчина-мрія.

Ла Заходів краще? Напевно. Але ця штука зволожує, приємно пахне і дуже дешево.

NEUTROGENA УЛЬТРА ПРОЗОРА 50 ПЛЮС СОНЦЕЗАХИСНИЙ

Neutrogena ультра прозора 50 плюс сонцезахисний крем. Фото: Додається

Ціна: $17

Доступний з: Вулворта, Колс, лінійка, аптека склад

Всі сонцезахисні засоби марки Neutrogena я любила ... ти дивна.

Так дешево. Настільки ефективним. Ніяких білих литих або дивно маслянистість. І завжди 50 плюс.

MAGNEMASKS ОЛАЙ НАСТІЙ ЗВОЛОЖУЮЧІ МАСКИ

Magnemasks Олай настій зволожуючі маски. Фото: Додається

Ціна: $29 за пачку з 5, так що близько $6 кожен, але вони, як правило, на продаж

Доступний з: Coles, Woolworths, в, готель, аптека склад

Я відклав розщедрюватися гроші за ці маски, тому що я обурювався тим, що вони приходять тільки в дорогому п'ять штук. Я просто хотів спробувати один, перш ніж я зробив, щоб купувати цілих п'ять. Так дратує.

Але тоді вони були на спеціальних Coles за $10, так що я біт кулі, і вони стоять кожен пенні. Моя шкіра відчувала себе супер росяній, а потім зволожена.

ЗИ, я спробувала цю нову техніку з маскою, де я руб деякі надлишки продукту залишили в пакеті на моєму обличчі, перш ніж покласти маску. Я відчуваю, що це дозволяє ще більше соковитих Богу належним чином проникати в шкіру.

НІХ ТА FAB ГЛІКОЛЕВОЇ ВИПРАВИТИ НІЧНІ ПРОКЛАДКИ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ

НІХ та Fab гліколевої виправити нічні прокладки крайності. Фото: Додається

Ціна: $35

Доступний з: Притулина

Ці попередньо змочені подушечки, гліколева кислота, молочна кислота, саліцилова кислота гіалуронова кислота, а вони дурня.

Даний продукт є "крайньою" версії, тобто накладки, змоченою в розчині склала 5 відсотків гліколевої кислоти. Ви можете отримати "денна" версія з 2,8 відсотка за ту ж ціну, але на 5% не настільки напруженим.

Гліколева, молочна і саліцилова кислоти фантастичні хімічні отшелушивающие компоненти, які допомагають зменшити сонячні плями і пігментації, прищів і шрамів цыпк. Деяким неспокійним людей використовують ці інгредієнти кожен день, але один-три рази на тиждень цілком достатньо, залежно від того, як ваша шкіра реагує на них.

Проведіть один килимок за чисту шкіру на ніч, потім виконайте з зволожуючий крем або нічний крем. Прокидаюся з сяючим блиском.

ПОХОДЖЕННЯ ПИЙ ІНТЕНСИВНІ НІЧНА МАСКА

Походження пий інтенсивні нічна маска. Фото: Додається

Ціна: $24 за 50мл, $39 за 100 мл

Доступно з: Мекка магазинах

Товста труба масок фантастичні, один-розмір-підходить-всі товари для людей із сухою шкірою, які відчувають, що вони ніколи не можуть отримати достатньо зволоження у вечірній час.

Це один поставляється в симпатичною зеленої трубки і пахне як апельсиновий сік. Ви можете купити подорожі розміру пробки з Мекки, щоб перевірити, якщо це право для вас, перш ніж приступити до повнорозмірною версією.

ЛЯ РОШ ПОЗІ UVIDEA 50 ПЛЮС BB КРЕМ

Ла Рош Позі Uvidea 50 плюс BB крем. Фото: Додається

Ціна: $35

Доступно з: лінійка, аптека склад

Якщо ви не любите носити повний макіяж кожен день, але все одно, як погане освітлення, Цей продукт ідеально підходить для вас.

Освітлення є адекватною — достатньо, щоб покрити почервоніння і дрібні огріхи.

Крім того, він має СПФ 50, так що якщо ви відчуваєте себе супер ледачих можна буквально застосувати це на очищену шкіру в якості однієї особи протягом дня.

МЕККА МАКС ОЧІ МАКС ОБСЯГ ТУШ ДЛЯ ВІЙ

Мекка Макс очі Макс обсяг туш для вій. Фото: Додається

Ціна: $25

Доступно з: Мекка Максима

Ця туш саме те, що він говорить на олово.

Це не занадто подовжуються, але якщо обсяг більше занепокоєння для вас, то це буде скласти ваші вії масово.

SPORTSGIRL КРАСИ ПРИВІТ СВІТІННЯ ОСВІТЛЕННЯ

Sportsgirl краси привіт світіння освітлення. Фото: Додається

Ціна: $12.95

Доступний з: Sportsgirl магазинах онлайн

Постійні читачі цієї колонки будуть знати, що останнім часом я став одержимий продукти краси Sportsgirl. Все так дешево, а упаковка настільки мила.

Варто завжди провокація дивиться з поліестеру-багатошарова працівників-підлітків, хто задається питанням, Якого біса старий чоловік робить в їх магазин.

Цей хайлайтер має "крем пудра" формула, яка легко йде на супер і залишає приємний мерехтливий. Це не природний вигляд, але це не сліпучий блиск. Ідеально підходить для повсякденного використання.

— Цей стовпець не спонсорував, і це не рекламної. Кожен відгук-це незалежний, чесний і вільний від реклами.

— Люблю говорити про красу? Приєднуйтесь до нашої групи Facebook, щоденник краси

— Якщо у вас є питання краси або продукту ви хотіли б, щоб ми дорожні випробування, ДМ мене на Instagram або чірікать мені.

— Хочеш ще поради по красі? Читати колонку щотижня тут.Категория: Мода