Пости Еліс рідкісна, макіяж-безкоштовні селфи


Опубликованно 23.12.2018 13:55

Пости Еліс рідкісна, макіяж-безкоштовні селфи

На 26-річного розміщена серія розперезалися зображення на своїй сторінці. Хоча вона зізналася, що ніколи не показує повний, макіяж безкоштовно особа, вона хотіла поділитися дуже сирий версією самої себе.

“Чому? Тому що жінки повинні триматися разом в хороші часи і погані часи", - сказав Ноулз у своєму блозі.

“Шкіра завжди була біда моя. Я боротися плями і дуже погано прищі протягом багатьох років і років ... і вона дійсно може змусити мене вниз і змусив мене відчувати себе неймовірно ніяково."

Вона сказала, що вона розуміє, що деякі люди мають набагато більше проблем із станом їх шкіри і поки проривів не кінець світу, він все ще змушує її почувати себе нещасною і вниз.

“Так я відчуваю, що це важливо, щоб показати вам все мене, коли я відчуваю себе трохи вразливою і самосвідомістю. Я дійсно хочу переконатися, що ви всі знаєте, що це природно, нормально і здорово мати турбот".

Ноулз, який відновлюється після операції на очі, де зростання був видалений з її правого ока, нагадав своїм читачам, щоб ніколи не відчувати себе самотнім.

“У всіх нас є дні, коли світ не повністю на нашому боці. Ось коли нам потрібні наші друзі".

Модель Еліс Ноулз написав її історію Instagram.

Вона встигла закінчити школу, без будь-яких прищ драми, але після того як вона пішла, її шкіра початку битви.

"Це було постійне роздратування моє протягом багатьох років, в основному тому, що у мене так багато візажистів уважно подивіться на моє обличчя кожен день."

Ноулз, який здобув славу після перемоги на 2017 сезон реаліті-шоу блок, пішов далі, щоб сказати, що вона думала, що все під контролем минулому році, але поліпшення не були постійними.

Вона пройшла через два раунди Роаккутан, яких він дуже проти, каже, якщо це останній засіб, яке було наказано лікарем не приймайте це, як для неї, він прийшов з великою кількістю побічних ефектів.

Вона поділилася купу селфи, показує стан її шкіри, що вона бореться з протягом багатьох років.

“Що вам потрібно знати про Роаккутан, що дуже важко на ваші гормони і емоції. Коли я кажу, я був вередливим, під час лікування — я мав на увазі це".

Після першого туру, її шкіра була ясно протягом шести місяців, але проблеми повернулися. Вона нерішуче зробив ще один раунд і був на ньому під час зйомок для блоку.

“Зйомки шоу зробило мене ще більш втомленою! Між четвергом і неділях, ми були б щасливі, щоб отримати чотири години (спати) за кілька тижнів — так з Роаккутана на вершині, що, я боровся", - сказав Ноулз.

“Я не скажу нікому про ліки, тому що я не хочу, щоб люди мене жаліли.

“Ми все повинні робити найкраще, що ми можемо отримати через кожен день, враховуючи наші особисті обставини. Але я був дуже виснажений і потекло багато часу."

Після закінчення другого туру (близько року тому), знову ж таки, вона думала, що її шкіра була зрозумілою для хорошою.

"Неа ... в черговий раз, вона знову в повному розпалі!"

Тепер вона в розгубленості, що робити далі.

Вона сказала, в той час як інші люди мають більше проблем з шкірою, для неї це дійсно змусило її почувати себе ніяково.

“Я пробував мільйон продуктів, я роблю регулярний пілінг і маски для обличчя. Я інвестую багато часу (кожен день) і доларів на моїй шкірі і я все ще не підкорені ліки," вона пішла, щоб сказати.

"Я знаю, що генетика відіграє велику роль, як це роблять гормони, але мені хотілося б знайти узгоджене рішення, як непередбачуваність прориви не підведи мене".

Ноулз заявила, що у віці 26 років, вона припустила, що її шкіра нарешті проясниться, але цього не сталося.

Вона постійно перебуває в оточенні візажистів у її роботі, вона сказала, що не можу контролювати типи продуктів, які вони використовують на своїй шкірі.

“Вдома і в моєму особистому житті, я дуже вибіркова. І я намагаюся йти макіяж-безкоштовно як можна більше.

“Із-за моєї нещодавньої операції на очах (звідси і супер Червона нижче очей), я була вдома весь тиждень з голим обличчям, і це непередаване відчуття.

Вона пройшла два раунди Роаккутан, але це все одно не допомогло.

В даний час вона відновлюється після болісної операції очей, де пухлина була видалена із її правого ока.

"Я з нетерпінням чекаю літнього відпочинку, морські та вітамін D для заповнення його трохи ... моя шкіра потребує певний час і в певному ремонті."

Колишній посол Seafolly нагадав своїм читачам, що в світі соціальних медіа, щоб ігнорувати будь-які неприємні коментарі, які можуть принести вас вниз.

“Мені треба, щоб моя шкіра чиста і здорова, щоб залишатися професіоналом для моїх клієнтів — які заслуговують найвищого стандарту. І тоді, звичайно, є соціальні мережі ... і ми всі знаємо, як навмисний світ може бути, коли вони ховаються за своїми телефонами ... дуже упереджено і дуже жорстоко.

“Це просто питання вирощування товсту шкіру і кнопка перемикання ігнор в голові. Ці люди не в рахунок, так що ігнор, ігнор, ігнор!"

Вона в подиві, що робити далі, вітаючи будь-які поради і рекомендації.

Вона підвела її довгий пост у блозі, сказавши, що вона знову розуміє її битв шкіра не так гостро порівняно з іншими, але хотів поділитися своєю особистою боротьби.

“Цей блог не про вентиляції, скаржитися або ниття — це про чесність. Кожної жінки (і людини взагалі), боротьба з недосконалостями і речі, які змушують їх відчувати себе ніяково. Ми всі в цьому житті разом, як рівні", - сказала вона.

"Я хотів би бути в стані, щоб не фарбуватися кожен день і (не) впевнений у своїй чистою шкірою, це просто питання часу і терпіння."

Вона кликала її читачі, прошу якщо є ідеї чи рекомендації, щоб дати їй знати.Категория: Мода