Секрет на мільйон доларів імперія краси


Опубликованно 13.12.2018 19:45

Секрет на мільйон доларів імперія краси

У той час як прагнення до довгі, густі вії, як і раніше домінувати в індустрії краси в Австралії, це доводить, що для створення одна велика проблема — наслідки.

Коли накладні вії відірвуться, або жінки більше не хочуть розщедритися великі гроші на підтримку розширення, вони часто стикаються з натуральним віям залишилося.

Ось коли деякі жінки вдаються до сироватки, щоб допомогти прискорити зростання своїх вій, так як це зазвичай займає три місяці вії виростають знову на своїх власних.

Але, так як багато жінок можуть підтвердити, деякі сироватки схильні до викликаючи побічних ефектів.

Друзі в Сіднеї Белінда Робінсон і Felecia Tappenden зіткнулися з цією дилемою після опробування багатьох вій сироватки, яка залишила їх очі дратуються.

“Як не дивно, ми були на одному з наших бігає в середині тижня. Ми обидва говоримо про наші проблеми з щитовидною залозою і я хотів би почати блог з цього приводу, але потім ми почали говорити про наших бідних вій зникає після того, як ми з розширеннями і ось коли ідея сироватці народився", пані Робінсон розповів новини.ком.АУ

Пані відразу побачили нішу на ринку — для них це був простий, але очевидне рішення — сироватка для жінок, які хочуть пишні вії, без списку неприємні інгредієнти.

Визначається, щоб отримати це право, потрібні місяці скрупульозних досліджень для жінок, щоб створити побічний ефект сироватки.

Друзі Белінда Робінсон і Felecia Tappenden побачив можливість на ринку і вирішила почати свою власну вій сироватка після несприятливих реакціях від інших продуктів.

Після фази розвитку стартував, вони підняли $20,000 через кампанію на Kickstarter, щоб допомогти фінансувати своє перше запустити виробництво. Досить скоро, вони починали свій бізнес — довгими віями.

"Там є багато, але вони не безпечні," МС Tappenden сказав.

“У них гормону росту інгредієнти, такі як простагландини, які були пов'язані із викликати побічні ефекти, такі як зміна кольору райдужки, потемніння кольору вій, запалення очей, сухість очей, почервоніння, свербіж і сльозяться.

"Те, що наш продукт робить тримати ваші вії довші, допомагаючи їм рости довгими і повністю, без гормонів, що підвищують інгредієнтів ."

За словами пари, результати почнуть брикатися протягом чотирьох до восьми тижнів, з повного ефекту проходить близько 12 тижнів.

Перші довгі вії товару на прилавках з'явиться в листопаді 2017 року і протягом перших шести місяців вони пожинають прибутку. Вони, за прогнозами, прибуток, бізнес-прогноз, коштує $1 млн до кінця цього року.

Як конкуренти як і раніше заборонений з Австралії неправомірно використовуючи гормон росту простагландини, довгі вії зобов'язана своїм успіхом веганські, без жорстокості, і австралійський зробив інгредієнтів.

Довгі вії-це гормон-безкоштовно і не отримати які-небудь простагландини, які були пов'язані з побічними ефектами, включаючи зміни кольору райдужної оболонки і запалення навколо очей.

“Ми змінили формулу три рази, так як ми почали. Спочатку це було не достатньо швидко, то він був занадто густим," пані Робінсон підкреслив, продукт гормонів і не містить простагландини.

"Ми не органічні, і ми не на 100 відсотків натуральний, але це безпечний продукт, і люди, не маючи побічних реакцій," пані Робінсон говорить.

Австралійське товариство офтальмологів президент д-р Пітер Sumich сказав гормон росту вій сироватки, часто зустрічається у багатьох рецептурних продуктів очей.

“Простагландин-це гормон росту використовується для лікування глаукоми (група захворювань очей, які викликають пошкодження зорового нерва). Він знижує очний тиск," сказав д-р Sumich.

“У мене є пацієнти, які були поставлені на простагландин і їх вії починають рости просто за допомогою очних крапель. Це, безумовно, викликає вії стають довшими, товщі, темніше і загинатися вгору".

Мами продовжують працювати бізнес, не виходячи з своїх віталень, щоб вмістити їх зайнятої життя.

У той час як простагландин, безумовно, ефективний інгредієнт, доктор Sumich сказав його слід тільки за призначенням лікаря.

У той час як дами мали миттєвий успіх з їх бізнесом, це не все так просто.

Обидві мами працюють власні окремі бізнеси на вершині жонглювання сім'ї. Тому організація є ключовим, мовляв.

“У жонглювання важко, але Бел і я піклуватися один про одного і підтримуємо один одного — вона доглядати за дітьми і навпаки. Наші чоловіки і діти навіть допомогти," Міс Tappenden сказав.

Міс Робінсон виглядає після онлайн-продажів, сайт, присутність в соціальних медіа і розробки продукту, в той час як MS Tappenden відповідає за розподіл, Оптова торгівля і фінанси.

У друзяшки тепер дивиться на запуск продукту волосся.

Довгі вії й чіткі вказівки про те, коли і як використовувати продукт.

Він продається за $89 по всій Австралії, а також доступний в США, Великобританії, Німеччини і скоро Китай.Категория: Мода