5 найбільш великих сонцезахисних австралійців помилок роблять


Опубликованно 13.12.2018 19:45

5 найбільш великих сонцезахисних австралійців помилок роблять

Помилка одна: ТІЛЬКИ використовуючи захист від сонця, коли температура висока

Вірите чи ні: температура хмарність та не впливає на рівень шкідливого впливу сонячних променів, це все пов'язано з УФ-променів. Фото: Додається

Національне опитування, Рада рак 2017 захист від Сонця виявили, що 90% австралійців не знаю точно, коли вони потребують в захисті від сонця. Багато думали киплячій спекотний день, хмарний покрив, і навіть вітру були ключові індикатори ризику сонячних опіків, незважаючи на ці умови, не мають нічого спільного з ним.

Коли нам потрібно захист від сонця? Коли рівень УФ-натисніть три і вище. Враховуючи пошкодження УФ-промені невидимі — ти не можеш відчути або побачити їх — це робить розшифровку, коли застосовувати захист від сонця складно. Рада Рак SunSmart додаток може надати вам УФ оповіщення для вашого місця розташування, так що ви завжди, коли вам потрібно, щоб покрити.

Дві помилки: пропуск крем на повіки і навколо очей

10% випадків раку шкіри виникає в зоні, яка найчастіше забувають. Фото: Додається

Задумайтесь, як часто ви наносите крем на повіки і вся шкіра нерухомого майна навколо очей? У 2017 році дослідники з Ліверпульського університету виявили, що, взагалі-то кажучи, люди, як правило, пропустіть близько 10% від їх особи — особливо їх вік і області навколо очей при нанесенні крему. Рахуючи до 10% ракових захворювань шкіри відбувається в цій області, це сумна статистика.

Шкіра навколо очей дуже чутлива і сприйнятлива до пошкодження сонця, тому знайдіть час, щоб переконатися, що він захищений.

Помилка третя: не reapplyi НГ сонцезахисний досить часто

Повторно наносити сонцезахисний крем кожні дві години. Фото: Додається

Ні, після нанесення сонцезахисного крему на ранок не гарантує вам захист від сонця для решти дня. За даними недавнього дослідження, опублікованого в Австралазийском журналі дерматології, 85% людей не достатньо застосовувати сонцезахисний крем, так як ми можемо отримати це право?

Раді по боротьбі з раком рекомендує застосовувати сонцезахисний крем за 20 хвилин до Вам в голову на свіжому повітрі і застосовувати його кожні дві години.

Плавання, фізичні вправи і витираючись рушником, є потенціал, щоб знизити ефективність сонцезахисного крему, тому завжди повторно наносити після цих заходів. Коли справа доходить до того, скільки сонцезахисного крему застосовувати, є рекомендації дотримуватися.

"Легкий спосіб гарантувати, що ви застосовуючи достатню кількість продукту, щоб думати про сім чайних ложок продукту для повного захисту тіла — по одній чайній ложці на кожну руку і ногу по одній чайній ложці для тулуба і спини і одну чайну ложку для обличчя та шиї", - розповідає науковий експерт марки Neutrogena, доктор Мішель Стюарт.

Чотири помилки: не носити сонце-безпечний одяг

УФ-промені можуть проникати крізь одяг. Фото: Додається

На жаль, цих набридливих ультрафіолетові промені можуть проникати одяг, тому вибираючи одяг, купальники або висип жилети з UPF (ультрафиолетов фактор запобігання) з 50+ - це розумний хід.

“Регулярні частини одягу, такі як білий бавовна t-сорочка або капелюх Може бути тільки у УПФ п'ять, еквівалентно сонцезахисний SPF5. Рейтинг upf50+ найвищий рейтинг досяжна на ринку і блокує більше 98% УФ-променів", - пояснює д-р Стюарт.

Помилка п'ята: забувши захистити ваші губи

Висока захист SPF бальзам для губ-ваш кращий друг палючий спекотний день літа. Фото: Додається

Покриття вашого тіла в сонцезахисний крем, але залишаючи ніжну шкіру на губах трохи-це рецепт для запалені, потріскані губи і пошкодження сонця.

"Оскільки губи не засмагають або спалити точно так само ваша шкіра робить (губи не містять меланіну), люди не замислюються про те, застосовувати сонцезахисний крем, але важливо пам'ятати, наші губи можуть передчасного старіння в результаті впливу УФ", - пояснює лейтенант.

Тримати бальзам для губ з високим ступенем захисту SPF на вас у всі часи, щоб захистити ваші губи і харчується.

Едвіна Карр Барраклау-це Сідней спосіб життя письменника і редактора. Ви можете бачити більше від неї на Instagram або Facebook.Категория: Мода