Кейт Міддлтон, Меган Маркл і інші на тихій сімейній вечірці на честь 70-річчя принца Чарльза


Опубликованно 05.12.2018 18:55

Кейт Міддлтон, Меган Маркл і інші на тихій сімейній вечірці на честь 70-річчя принца Чарльза

Принц Чарльз з дружиною Каміллою

Члени британської королівської сім'ї відзначили нове радісна подія — старшого сина королеви Єлизавети і першого спадкоємця на престол минулим днем виповнилося 70 років. Вдень Чарльз в супроводі Камілли з'явився на вулицях Лондона, відвідав Спенсер-хаус та прийняв вітання від усіх бажаючих, а ввечері влаштував закриту вечірку в Букінгемському палаці, на яку запросив тільки самих рідних та близьких.

Принц Чарльз

Привітати принца Чарльза з ювілеєм одними з перших, звичайно ж, приїхали сини. Принц Вільям і принц Гаррі прибутку на сімейне торжество за кермом особистих автомобілів у супроводі своїх дружин. Папарацці вдалося зняти обох герцогинь на пасажирських сидіннях.

Кейт Міддлтон

Судячи з цих знімків, Кейт Міддлтон і Меган Маркл, яка незабаром вперше стане мамою, віддали перевагу стриманому макіяжу, з яких виглядали дуже свіжо, і зібраним зачіскам. Свої вечірні туалети вони доповнили розкішними аксесуарами — великими сережками з переливчастими камінням.

Меган Маркл

Відомо, що на закритій вечірці також були присутні принцеса Євгенія з новоспеченим чоловіком, принцеса Беатріс Йоркська, королева Бельгії Матильда, королева-консорт Іспанії Софія Грецька, нідерландська принцеса Ірена і багато інших.

Перше слово на вечірці, звичайно ж, взяла, мама принца Чарльза, королева Єлизавета. У своїй промові вона зазначила, що вважає сина відданим і шанованим спадкоємцем престолу і самим прекрасним батьком.

Це щастя для будь-якої матері виголосити тост на 70-річчі свого чада. Це означає, що ви прожили вже досить довго і своїми очима спостерігали, як млинець і змінювався ваш дитина. Це як посадити дерево, а потім все життя спостерігати за його стрімким зростанням. Моя мама теж була присутня на моєму 70-річчя. Тоді вона помітила, що 70 — це вік, коли кількість свічок на святковому пирозі набагато більше, ніж повітря в легенях, для того, щоб всі їх задути,

— пожартувала королева Великобританії.

Принц Чарльз з дружиною Каміллою

Окрему подяку в своїй промові королева Єлизавета висловила дружини Чарльза, герцогині Камілли, зазначивши, що вона завжди підтримує його і знаходиться поруч.

Першими знімками з SPLETNIK.RU поділився блогер boo_10.Категория: Женщинам