Інсайдер розповів про секретну поїздці принца Гаррі і Меган Маркл в Амстердам: "Вони виглядали дуже щасливими"


Опубликованно 05.12.2018 18:55

Інсайдер розповів про секретну поїздці принца Гаррі і Меган Маркл в Амстердам:

Меган Маркл і принц Гаррі

Вчора 37-річна Меган Маркл і 34-річний принц Гаррі відвідали церемонію Coach Core Awards в Університеті Лафборо в графстві Лестершир, де вручили нагороди студентам, які освоюють професію тренерів. Минулі ж вихідні герцог і герцогиня Сассекские провели за межами Великобританії — виявляється, подружжя літали в Амстердам на відкриття клубного готелю Soho House.

Як розповів інсайдер, посмішки з облич пари практично не сходили протягом усього вікенду.

Гаррі і Меган посміхалися і виглядали дуже закоханими та щасливими,

— розповіло джерело, зазначивши, що для гостей готелю стало сюрпризом побачити за сніданком представників британської королівської сім'ї.

Це було схоже на божевілля, коли нам показали столи для сніданку і за одним з них сиділи Гаррі і Меган. Але вони були дуже усміхненим і вели себе невимушено,

— додав він.

На заході були присутні і чимало знаменитостей, герцог і герцогиня Сассекские ж, за словами очевидців, спілкувалися в основному з Едді Редмэйном та його дружиною Ганною.

Гостей, крім вечері в італійському ресторані і розслаблюючих процедур в спа-салоні, чекали екскурсія по кварталу червоних ліхтарів і прогулянка на човні по каналах, але від них принц Гаррі і Меган Маркл відмовилися.

Втім, поява Меган і Гаррі на відкритті готелю не дивно — обидва вони є членами клубу Soho House, який став для них знаковим, адже саме директор Soho House Farmhouse Маркус Андерсон і познайомив їх один з одним.Категория: Женщинам