Сім'я Шумахера опублікувала останнє інтерв'ю гонщика перед травмою


Опубликованно 05.12.2018 10:30

Сім'я Шумахера опублікувала останнє інтерв'ю гонщика перед травмою

Сім'я семиразового переможця Формули-1 Міхаеля Шумахера опублікувала останнє інтерв'ю з гонщиком, яке було записано незадовго до його травми, отриманої під час катання на гірськолижному курорті в Альпах.

Відео було знято 30 листопада 2013 року, за місяць до нещасного випадку. Родичі опублікували відео на офіційному сайті гонщика напередодні його 50-річчя - 3 січня Шумахер відсвяткує свій день народження.

Найемоційніший титул:

"Безумовно – гонка на Сузукі в 2000-му з Феррарі. 21 рік до цього Феррарі не вдавалося взяти чемпіонат, чотири роки я програвав. І ось нарешті ми виграли блискучу гонку тоді на Сузукі і змогли перемогти у чудовому чемпіонаті".

Найповажніший суперник:

"За всі 20 років у Формулі-1 я безумовно поважаю Міку Хаккінена більше всіх. За чудові битви і міцні особисті відносини".

Фізичні вимоги у Ф-1:

"Формула-1 досить складна. Без посилення гальм і керма в минулому вона була ще важче порівняно з сучасністю. Але так чи інакше вона залишається одним з найбільш вимогливих видів спорту на планеті, так що для неї необхідна серйозна підготовка".

Кумир дитинства:

"Коли я ще їздив на картингу в глибокій молодості, я дивився за Айртоном Сінної. А ще за Вінченцо Соспири (переможець Формули-3000, одна спроба кваліфікуватися у Ф-1). Я захоплювався його вмінням пілотувати карт. Але справжнім кумиром для мене був Тоні Шумахер (воротар Баварії", "Шальке" і збірної Німеччини), тому що він був прекрасним футболістом".

Сумніви у здібностях:

"Рекорди - це одне. Сумніви ж дуже важливі для того, щоб не стати самовпевненим. Треба ставитися скептично до всього, шукати нові кордони для поліпшень. Я завжди відчував, що недостатньо хороший і що мені потрібно продовжувати працювати над собою. Думаю, це один з рецептів, які зробили мене тим, хто я є зараз".

Кого аналізував у гонці за покращеннями:

"Коли розвиваєшся і шукаєш новий рівень, уважно вивчаєш не тільки машину, але і себе, так і інших гонщиків теж. Причому не тільки кращих, але і всіх інших. Я так і робив. У кожного була своя особливість, в якій мені хотілося розібратися".

Користь картингу:

"Картинг відмінно готує для подальшого просування в кар'єрі, в будь-якій галузі автоспорту, тому що він розвиває безліч особистих навичок і вчить різних сфер індустрії. Але найбільше в картингу вчишся битвам: гонок колесо в колесо".

Чи можливо досягти вершини на одному таланті:

"Талант важливий як в автоспорті, так і в будь-якому іншому виді спорту. Але його не вистачить. Потрібно розвивати безліч різних здібностей. Картинг — відмінна база для показу на що здатний, але там же відбувається і розуміння безлічі інших вимог для кар'єри автопілота".

Раніше повідомлялося, що здоров'я Міхаеля Шумахера є особистою родинною таємницею.Категория: Авто-спорт