Браун: Феррарі зобов'язана змінити ситуацію в Сочі


Опубликованно 04.12.2018 11:15

Браун: Феррарі зобов'язана змінити ситуацію в Сочі

Гонка в Сінгапурі для Льюїса Хемілтона стала переможною. Льюїс здобув сьому перемогу в сезоні. Своєю перемогою, він збільшив відрив від найближчих суперників вже на 40 очок. Спортивний директор Формули – 1- Росс Браун вважає, що даний етап, може бути переломним для багатьох гонщиків.

"Льюїс в Сінгапурі, доставив великі неприємності Феррарі. Інженери Мерседес, працюють щодня, над успіхом своєї команди. На протязі всього сезону, болід Мерседеса вдосконалюється і стає краще. Команда витягнула помилки і тепер працює над їх усуненням. У свою чергу, Льюїс Хемілтон зробив важливий крок, щоб у цьому році виграти боротьбу за звання кращого гонщика Формули-1 Себастьяна Феттеля.

Феррарі повинна бути стурбована своїм шасі. Адже проблема навіть не в гонці, яка от-от пройшла, проблема існує на протязі декількох етапів. Так, після маленької паузи, Феррарі відчувала себе відмінно, продемонструвавши хороший рівень підготовки в Спа і частково в Монці. Але в Сінгапурі, належного результату Феррарі не показала. Пізніше, Скудерія заявила, що намагалася знайти проблему в машині протягом всієї гонки.

У Феррарі ще залишилася можливість, домогтися перемоги в нинішньому сезоні. Феррарі розраховує на свій, стабільно працюючий болід, без вад, неполадки можуть бути усунені. Але щоб переламати хід подій в заліку Кубка Конструкторів, їм потрібна перемога вже в найближчій гонці, в Сочі", - вважає Браун.Категория: Авто-спорт