Меган Маркл і принц Гаррі прилетіли в Австралію з офіційним візитом


Опубликованно 04.12.2018 01:15

Меган Маркл і принц Гаррі прилетіли в Австралію з офіційним візитом

Меган Маркл і принц Гаррі

Королівський тур 34-річного герцога і 37-річної герцогині Сассекских стартував. Сьогодні в 6:10 ранку за місцевим часом Меган Маркл і принц Гаррі прилетіли в Сідней, де їх уже встигли оточити натовп папараці і журналістів.

Перед публікою Меган з'явилася в чорних брюках, водолазки, туфлях і пальто з бордовими воланами і манжетами. Принц Гаррі ж вибрав більш неформальний образ і був одягнений у темні штани, сорочку світло-сірий кардиган, блискавка якого була розстебнута. Подружжя трималися за руки і, незважаючи на довгий переліт, посміхалися і виглядали щасливими. Цікаво, що Меган несла дві папки, якими ніби прикривали живіт, що знову змусила публіку заговорити про її ймовірної вагітності.

Прилетівши, Меган Маркл і принц Гаррі відразу ж сіли в автомобіль і в супроводі представників правопорядку поїхали з аеропорту. На сьогодні офіційних візитів у них не заплановано — вони будуть відпочивати після стомлюючої дороги. Завтра подружжя вирушать у Адміралтейський будинок — офіційну резиденцію представника британського монарха в Австралії, а також відвідають зоопарк Таронга і Сіднейський оперний театр. Триватиме же королівський тур 16 днів. Крім Австралії, герцог і герцогиня Сассекские також відвідають Нової Зеландії, Фіджі і Тонга.

До речі, як стало відомо, Меган Маркл і принц Гаррі прилетіли в компанії десяти помічників: двох особистих секретарів (Саманти Коен і Емі Пикерилл), трьох співробітників з комунікацій, координатора програми, журналіста, перукаря і особистих асистентів.

Першою новиною з SPLETNIK.RU поділився блогер boo_10.



Категория: Женщинам