Помер актор Микола Караченцов


Опубликованно 03.12.2018 15:45

Помер актор Микола Караченцов

Микола Караченцов

Пішов з життя прославлений російський актор театру і кіно Микола Караченцов. Йому було 73 роки. Сумну новину про смерть актора журналістам ТАСС підтвердив його син, Андрій Караченцов.

Так, ми підтверджуємо. Це трапилося в реанімації 62-ї лікарні в Москві, без десяти дев'ять ранку,

— прокоментував Андрій.

Що стало причиною смерті актора, який пішов з життя за день до свого 74-річчя, поки не повідомляється. Однак відомо, що на початку жовтня Микола Караченцов був госпіталізований з двостороннім запаленням легенів.

За рік до цього акторові було поставлено страшний діагноз — "рак легені". Спочатку він кілька місяців лікувався в Росії, а потім полетів з дружиною в Ізраїль, де місцеві медики призначили необхідний курс лікування, який дав свої результати: пухлина в правій легені помітно зменшилася.

Останні кілька місяців Микола Караченцов проходив курси хіміотерапії на батьківщині, а також був змушений приймати потужні антибіотики, щоб зупинити запалення легенів.

Микола Караченцов

Нагадаємо, в 2005 році Микола Караченцов потрапив в страшну аварію, в результаті якої отримав серйозну черепно-мозкову травму. Трепанація черепа, операція на головному мозку і довгий курс реабілітації так і не допомогли акторові остаточно відновитися і повернутися до нормального життя.

Микола Караченцов народився в 1944 році в Москві. Всенародну любов актор здобув у кінці 70-х років після кількох яскравих ролей у культових радянських фільмах: "Собака на сіні", "12 стільців", "Пригоди Електроніка" і багато інших. Московська публіка знала і любила Караченцова за його гру в театрі ім. Ленкому в мюзиклі "Юнона і Авось", де він довгий час був беззмінним виконавцем ролі Рєзанова.

Редакція SPLETNIK.RU висловлює співчуття близьким актора.

Євген Леонов і Микола Караченцов у фільмі "Старший син"

Микола Караченцов у фільмі "Білі роси"

Микола Караченцов в мюзиклі "Юнона і Авось"Категория: Женщинам