Алонсо оголосив про завершення кар'єри у Формулі-1


Опубликованно 02.12.2018 03:45

Алонсо оголосив про завершення кар'єри у Формулі-1

Пілот Макларена Фернандо Алонсо анонсував свій відхід з Формули-1. Королівські гонки іспанець планує покинути по закінченні сезону-2018.

"Після 17 років у цьому чарівному спорті, прийшов час змін, потрібно рухатися далі. Я отримую задоволення від кожної хвилини цього сезону і я не можу віддячити всіх достатньою мірою за те, що вони роблять. До завершення чемпіонату залишилося ще кілька етапів і я проведу їх з ще більшою пристрастю і відданістю справі.

Подивимося, що принесе майбутнє. Новий, хвилюючий виклик мене чекає за рогом. Я хочу подякувати Макларен. Моє серце завжди буде з цією командою. Знаю, що вони повернутися сильніше і краще. Можливо, це буде правильний момент для мого повернення в серію. Це зробить мене по-справжньому щасливим. За роки в Макларені я побудував чудові відносини з безліччю людей і вони дали мені можливість відкрити нові горизонти в інших серіях. Відчуваю, що тепер я більш досконалий пілот. Рішення про звільнення я прийняв кілька місяців тому. Тим не менш, я вдячний Liberty Media за те, що вони намагалися переконати мене.

Нарешті, хочу подякувати всіх своїх напарників по команді, суперників, колег, журналістів і всіх, хто працював зі мною в "Формулі-1", — цитує Алонсо прес-служба Макларена.

У даний момент Алонсо знаходиться на 9-му місці в особистому заліку Формули-1.

Бажаєте дізнаватися головні спортивні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram!Категория: Авто-спорт