Яна збирається показати її великі сиськи - ось чому.


Опубликованно 21.11.2018 13:30

Яна збирається показати її великі сиськи - ось чому.

Я кажу про те, що інші почуття. Відчуття засудження, ворожість і переміщення. Це йде від жінки. Як правило, з партнером поруч, і частіше, ніж не, вона саме те, що ви б вважати своїм другом.

Більше історій, як це, йти на whimn.ком.АУ.

Я ненавиджу його, я ненавиджу його, і я міг би написати книгу про це.

ДОЗВОЛЬТЕ МЕНІ ВСТАНОВИТИ СЦЕНУ ДЛЯ ВАС

Це велика ніч для вас. Коли справа доходить до вашого раціону, ти практично черниця на цьому тижні, тримаючи його суворо здоровий. Ви уникали будь-яких форм їжі, яка може залишити вас роздутим, або не дай бог гази, доповнювати вибраний вами вбрання.

Підібраний Наряд, щоб потішити вашому тілу. Вона облягає ваші стегна в потрібному місці, дозволяє вашому 'пані' приємно сидіти високо завдяки новому зануритися бюстгальтер, який ви придбали, і ви вибрали колір, звичайно, може бути сміливим, але добре виглядає на вашій шкірі.

Докладніше: моя велика груди-це не модний тренд

Детальніше: Що означає моя груди сказати, щоб мої сини?

Докладніше: так, навіть моделі боротьби з упевненістю тіла

Ви витратили час на зачіску і макіяж, і бризки дорогих парфумів може бути боляче, коли ви спочатку здавали кредитної картки, але запах був встановити настрій для вас.

ВИ ВИХОДИТЕ З БУДИНКУ, ВІДЧУВАЮЧИ, ЯК МІЛЬЙОН БАКСІВ

Ви одягнені, щоб вас потішити і зробити свої жіночі енергії, відчувати себе живим.

Ти робиш це не для кого, крім себе. Ви хочете подивитися, як ви себе відчуваєте. Як жінка. Сексуальна. Здатний. Відомі її активів і не боїться показати їх — фізичні чи інакше.

Ви сідайте в свій прибери і взяти себе в м'яч. Я маю на увазі ... партії.

Немає жодних сумнівів, що входите в кімнату, повну гостей можуть бути зовсім страшно. Ви прибудете один. Знову. Тим не менш, ви нагадайте собі, що ви щасливі всередині себе. Відведіть плечі назад, поставити на великий посмішкою і намагатися, щоб принести енергію в кімнату, яка, сподіваюся, заразно.

Входите в кімнату, повну гостей може бути страшно. Фото: Додаються.

Ви зробити цей перший крок, і ви зустрічали красиві друзів, які вам комплімент з приводу вашого наряду, сміятися з тобою про щось, що сталося нещодавно і уявити тебе декому в групі ви раніше не зустрічалися.

Справи йдуть чудово.

ТОДІ ВАС ВІТАЮТЬ 'ДІВЧАТ'

Це ті товариші, ви колись ходили регулярно, перш ніж вони зустріли свою другу половинку.

Вони 'жарт' зробити задоволення від ваших цицьок. - О, дивись, Яна у неї сиськи назовні знову. Ви смієтеся, тому що ви ввічливі. Ви смієтеся, бо ви раптом відчувати себе ніяково. Ви смієтеся, але це трохи самоповаги, яке знадобилося, щоб отримати вас з дверей, залізла назад у свою печеру.

Додаткові зауваження в саркастичному тоні. 'Намагаюся зробити собі сьогодні хлопця Яни?" і "Дитинко, ти візьмеш вухо гостро з тими, приберу'. Кий сміх.

Раптом ви відчуваєте себе викрив, і безглуздо і не входить "група".

Ви берете себе у ванну і взяти довгий твердий погляд у дзеркало. Я виглядаю як повія? Я дуже сильно намагається привернути увагу? Ви починаєте ставити собі за те, що буде пізніше відчувати себе так тривіально, але Сьогодні ввечері, сидить на плечах, як страшний вагу.

Можливо, спокусливість.

ЧОМУ МИ ВІДЧУВАЄМО НЕОБХІДНІСТЬ ЗРОБИТИ ВІДВЕРТЕ ДЕКОЛЬТЕ ЗНУЩАЄТЬСЯ?

Це 2018 і потрібно, щоб засоромити тіло жінки, вірте чи ні, сильніше, ніж коли-небудь. Що ще гірше, коли жінки роблять це одне з одним.

Один з моїх найближчих друзів-чоловіків любить часто цитую, "ніхто не ненавидить жінку, як інша жінка".

Є в нього сенс? Навіщо нам зациклюватися на одному активі і відчуваєте необхідність, щоб привернути загальну увагу до нього?

Думка, що один коментар може довести жінку, щоб тільки одна частина тіла може звести з розуму, якщо ви занадто багато думаєте про це.

Ваше тіло, ваші правила. Фото: Додається

Я старанно вчився і заробляв собі місце у вузі. Я прагнув отримати роботу моєї мрії і я врятував подорожувати в найдивовижніші місця світу. Я не мої сиськи, вони просто те, що мені подобається.

Я ось теж з сумом спостерігала, як моя тітка помре від раку молочної залози, і в минулому році я бачив свій бій мама з жахливою хворобою і вийти з іншого боку.

Так що я воліють носити сукні, які підкреслюють актив, мені подобається. Актив, що я, можливо, не назавжди.

Це ОК, щоб мати частину тіла, ми пишаємося. Для когось це очі, або ноги, або свої великі губи.

ТАК НАВІЩО ПОТРІБНО ГАНЬБИТИ ЛЮДЕЙ З-ЗА ЦЬОГО?

Це може здатися смішним, щоб зробити груди каламбур і отримати кілька сміється з перехожих, але жінки з великими борються осоромлення тіла на регулярній основі.

На робочому місці кілька років тому, після поїздки в Європу, мене попросили показати мої фотографії з свята. "Ні, ні, не туристичні місця", сказав чоловік, досить високий пост в компанії, "я хочу побачити цицьки пострілів. Одні в бікіні біля басейну".

Раптово ви відчуваєте себе відкритими, і нерозумно'. Фото: Додаються.

Ніяково сміється, і мені довелося зробити вибір. Я сміюся і не піднімати шум? Або я можу зателефонувати йому, попросити його вибачитися і потенційно бути проігноровано пізніше на іншу посаду, тому що я був, що сука, яка не розуміє жартів?'

Я вибрав перший варіант.

НА РОБОЧОМУ МІСЦІ, ПОГРУДДЯ ЖІНКИ Є ЛЕГКОЮ МІШЕННЮ ДЛЯ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ

В іншому місці, велика груди може зробити соус для жорсткого подія. Якщо ви носите щось втратити, щоб уникнути підкреслюючи груди, тканина, як правило, висять на них і зробить вас здаватися більше. Якщо ви носіть тісний тканина навколо вашої грудей, Ви виглядаєте більш затягнув в талії і утворює більш схвально силует.

Однак, це забезпечує ідеальний корм для shamers тіла.

Так що нам робити? Приховати їх і зробити себе невидимим?

Пекла немає! Неважливо, що ваш розмір. Якщо ви пишаєтеся своєю груддю, неважливо, якого вони розміру, це твоє право робити все, що хочеш.

Просто будьте готові зростати більш жорсткі зовнішні.

Яна Хокінг продюсер Радіо. Вона співведучих подкаст високі підбори і похмілля | @janahocking

Ця історія вперше з'явилася на whimn.ком.АУ і була відтворена з дозволу.Категория: Мода