Люди намагаються кістковий бульйон сніданок, щоб дати собі підтяжку обличчя


Опубликованно 18.11.2018 01:25

Люди намагаються кістковий бульйон сніданок, щоб дати собі підтяжку обличчя

А як щодо добавки? Я стільки разів за ці роки я втратив слід того, що я намагався досягти в першу чергу.

Світ краси може бути переважною. І буквально днями наш колумніст житель красою Бек Салліван поради в твіттері від французького дизайнера Ізабель Марант кажу, забудьте про добавки, і "хороший салат з половини лимона набагато краще, ніж при використанні добавки".

На жаль, я прочитав це після посадки на дієту краси.

Ось що сталося.

ЇСТЬ ВАШУ КРАСУ

Це почалося, коли я був посланий деяких колагену бари краси, щоб спробувати. Я здав їх в офіс і мої колеги і я були приємно здивовані, наскільки смачними вони були.

Що це був незайманий світ, я натрапила на, Де мій Арво снек міг бухати до моєї шкіри, поки я сиджу за моїм столом?

Так я вирушив, щоб дізнатися більше. Як хтось, хто ніколи не пробував ін'єкції і, поки пару місяців тому не було догляду за шкірою, це (трохи дивна) ідея мене зацікавила.

Після розмови з натуропата Шарлотта Вільямс на здоровий спосіб життя Бонді Джанкшен, я виявив, що є цілий ряд речей, які я міг би зробити, щоб бухати до моєї шкіри.

Колаген Locako бари, запасайтеся здорової їжі Сідней-магазині, містять близько 10% колагену, або близько половини рекомендованої добової дози білка для максимальної користі для здоров'я.

Шарлотта також рекомендується включати кісткові бульйони для підвищення колагену, який може допомогти з нутром теж (що-то ми отримаємо пізніше).

Все, що я знав про кістковий бульйон спір Піт Еванс і я задавався питанням, що люди думали б, якби я почав жити з речами.

Але там я був наступний день, потягуючи на мій яловичий бульйон на сніданок, у супроводі моєї чайний гриб — теж добре для кишечника.

Ви не знаєте шоколад ароматизовані бари насправді мають колаген отримані з яловичини зв'язок і суглобів.

Наздогнати по красі Щоденник Бек Салліван тут і читав останній стовпець завтра

Виглядає як стандартний Арво перекусу? Але він розгладжує шкіру.

"Це може прозвучати не дуже смачно, але як тільки вона гідролізується у вигляді порошку, він стає несмачним," власник Locako союзник Меллор сказав.

“Ми звикли чути про людей, поставивши колагену в губи, але, поставивши його повз ваших губ насправді здоровий і більш природний спосіб, щоб зробити більшу частину його анти-старіння вигоди. "У той час як добавки колагену проникають на ринок близько року, багато людей все ще не знають, що вони можуть взяти його внутрішньо, або як краще вжити для їх здоров'я.

В кістковий бульйон виявився напрочуд смачним — але не тоді, коли я з'єднав його з чаєм і харчових добавках. Помилка новачка.

Він дав мені згадую той час, коли лікар дав мені якийсь порошок змішати в мою воду, на смак, як бруд і мені легше кожен раз, коли я пив.

Будучи солдатом, я усе проковтнув цю нову суміш, тому що, ви знаєте, здоров'я.

Після того, як я почав з допомогою дієти краси, в поєднанні з регулярний догляд за шкірою, вперше в житті люди були компліменти мені на мій здоровий колір обличчя, шкіра стала більш гладкою і світлою.

Flannerys органічні і ринків, можливість отримання повноцінної їжі натуропат Керолайн Робертсон також рекомендує використовувати кісткові бульйони для вашої шкіри. Вона навіть називає це гра-чейнджер.

"Кістковий бульйон багатий поживними речовинами, такими як високий вміст колагену, а також робить ваша дитина-м'якої шкіри, лікування за допомогою антиоксидантів, вітамінів і мінералів," пані Робертсон.

“І от якщо ви будете його їсти або мазати його зовнішньо. Може бути, не застосувати це перед гарячим, хоча дата".

Наше прагнення досягти ідеальних такої шкіри часто переважною.

ЗНАЙОМСТВА З КРАСОЮ

Це підводить мене до наступної теми. Як і багато з нас, я боровся з проблемами кишечника.

Мені був поставлений діагноз ІХС років тому, і на 30, я все ще борються, щоб залишитися на вершині.

Та це дратує, неприємно і соромно, але я не розуміла, як так, до недавнього часу я став один.

З встановленим довгостроковими (і розуміння) партнер ви можете зробити геть з зробивши несподіваний ривок у ванну.

Посиденьки з ким-то ти ще дізнаємося? Ось деякі страшні незвідані території.

Коли пані Робертсон попередив мене, що при прийомі ультра-біотичні щоночі було б краще, щоб уникнути ночівлі з-за яких-небудь шумів, які можуть мати місце, поки я дрімала, я здався, Це була жертва, яку я готовий прийняти. Більше ліжко-місце в будь-якому випадку, вірно?

Але коли я змішувала, що і слизького в'яза разом кожну ніч, і канфарение його вниз, перш ніж я міг згадати, як погано це на смак, я почав розпитувати жертву.

Пробіотичні морозиво, проте це вже інша історія.

Культурний морозива компанії джелато, молочне-безкоштовно, без зернистості, без цукру, виготовлений з 30 відсотків розводяться водою кокосові вершки кефір і дуже смачний.

Всі градом Королева Б. У чому її секрет? Веганство, мабуть. Фото: Майк Коппола/Getty Зображення

Вони кажуть, що це може містити близько чотирьох мільярдів колонієутворюючих одиниць корисних бактерій і штамів дріжджів, в кожному 100г служити.

Міс Робертсон вважає, що культивовані морозиво є відмінним способом, щоб отримати більше людей їдять ферментованих харчових продуктів і пожинати плоди доброго здоров'я кишечника.

"Культивовані морозиво містить безліч квіткових пробіотичні штами, отримані при використанні води кефірні культури", - сказала вона.

"Пробіотики будувати колонії флори в нашому травному тракті, які, в свою чергу, підвищити імунітет і зміцнити нашу першу лінію оборони проти патогенів".

Недоліком є ваша дата навряд чи буде стрибати на шанс доторкнутися і харчуйтеся правильно без цукру морозиво разом.

І вони, можливо, турбує, коли вони бачить печиво лактації, сидячи в коморі. Це були насправді смачні — і я не лактату, у випадку, якщо вам цікаво.

Я також мав побачення з тим, хто помітив, як всі продукти Vegan, я збирався спробувати на моєму прагненні до здорового способу життя, і він не був вражений. Він навіть зібрав їх у купу і сказав, що я повинен кинути їх у відро для сміття. Наступний!

Виходить печиво лактації дуже смачно — і вони виглядають досить занадто, Якщо ти їх наряджаєш.

ПОРЯТУНОК ТВАРИН ДЛЯ КРАСИ

Я завжди думав, що я повинен йти більше на рослинній основі. Ми постійно чуємо про користь для нас, і звичайно ж для тварин.

Як любитель тварин, я вирішив стати веганом йти на цей квест краса.

Що виключає колагену барів і кістковий бульйон, хоча. Розумієте, що я кажу про цьому світі краси важко орієнтуватися?

Але коли такі люди, як сама королева б не строгий вегетаріанець, і дивитися, як вони роблять, я зрозумів, що там має бути щось велике про неї.

Як і багато жінок, я часто запитую себе: "що б Стася робити?".

Добре, щоб зробити речі простими, ви можете отримати веганські стартера від Пета Австралія, яка включає рецепти, поради щодо харчування та медичну інформацію.

На жаль, я не можу змусити себе готувати пакет веганські стейк. Він все ще сидить у шафі.

Ця частина мого квесту збирався вимагає повного капітального ремонту і один я зовсім не готова. Я теж дуже люблю яйця.

Після виступу до натуропату на Фланнері вона також погодилася, що це не шлях.

Її поради? Зберегти його простим.

Так що тепер я видавлюю половину лимона на все.

Продовжувати розмову @stephanie_bedo | stephanie.bedo@news.com.auКатегория: Мода