Модель звинуватили в 'представившись чорний'


Опубликованно 15.11.2018 20:35

Модель звинуватили в 'представившись чорний'

Емма Холберг, 19, відомий для викладання селфи і макіяж поради для неї 200.000 передплатників Instagram. Але деякі користувачі соціальних мереж були шоковані, коли вони дізналися, що Холберг, який в даний час має бронзовий колір шкіри, білий.

Все почалося в минулий вівторок, коли користувач Twitter виклав фотографію з Instagram Холберг разом з скріншот розмови, вказуючи на те, що брюнетка краса-це насправді біле.

"Я чесно думав, що Емма [Завалішин] був наполовину чорний лол," інший користувач Twitter прокоментував.

Подивитися цей пост на Instagram

Публікацію Емма Холберг (@eemmahallberg) на 6 листопада, 2018 в 11:20 за тихоокеанським часом

Інші люди почали поширити фото в Twitter Холберг з помітно світліше тону шкіри. Деякі звинуватили її в "blackfishing", або прикидываетесь, щоб бути чорним, щоб отримати більше уваги.

"Якщо її колір шкіри змінюється між сезонами я не думаю, що її колір шкіри буде однаковим для кожного сезону як ви можете бачити на її Instagram", - написав один інтернет-користувач. "Дівчинка явно позує, як чорний, як він написав багато чорних сторінок".

Подивитися цей пост на Instagram

Публікацію Емма Холберг (@eemmahallberg) на 11 жовтня, 2018 в 3:01 вечора за тихоокеанським часом

Холберг був показаний на сторінках Instagram, демонструючи чорні моделі, повідомляє BuzzFeed, але вона ніколи не просила доводиться зносити пости, більшість з яких вже вилучені.

Холберг з відключили коментарі на її акаунти в соціальних мережах, як деякі користувачі обговорювали, чи треба її картини вважаються черномордого.

Подивитися цей пост на Instagram

Публікацію Емма Холберг (@eemmahallberg) на 27 вересня 2018 в 10:59 за московським часом

Після люфтів, модель захищалася даними BuzzFeed, сказавши, що вона ніколи не використовував жодного автозагара або автозагар і не "стверджував або намагався бути чорний або що-небудь ще."

"Я не бачу себе, як і все інше, чим білий", - сказала вона. "Я отримую глибокий засмага природним шляхом від сонця".

Вона також посилається на селфи з 2017 року, сказав BuzzFeed, що вона має "Тан" вона має зараз.

"Різниця лише в тому, що я не викладу стільки фотографій, що літо порівняно з цим влітку, тому що у мене не було стільки послідовників, то, як я роблю зараз", - сказала вона.

Користувач Twitter хочеш Томпсон, 27, сказав BuzzFeed, що Холберг повинен бути "прозорий про її погляд".

"Ніхто не говорить, що ви не можете отримати засмагу або змінити свій зовнішній вигляд, але вона була навмисно ігноруючи коментарі від чорних спеціально для жінок, які щиро хотіли чесного діалогу," Томпсон, хто з Торонто, сказав BuzzFeed.

Подивитися цей пост на Instagram

Публікацію Емма Холберг (@eemmahallberg) на 31 липня 2018 року на 12:30 за московським часом

Однак деякі люди, що прийшли на захист моделі.

“Господи! Кого це хвилює! Як серйозно ... якщо вона хоче бути зеленим, нехай її", - написав Оша Тоні Пейн. "Є великі проблеми в цій країні, я вважаю".

Вона не тільки Instagram впливає чинника, який звинувачувався у привласненні чорної культури. У червні 2017 року, Кім Кардашьян зіткнулася суперечки, коли вона була звинувачена в її потемніння шкіри в рекламу для просування своєї нової лінії краси.

Вона стверджувала, що була "дійсно засмага", коли була зроблена фотографія, Нью-Йорк Таймс " повідомила, що "може бути, контраст був вимкнений."

Ця стаття спочатку з'явилася на Нью-Йоркській посаду і опублікована з дозволу.Категория: Мода