Залежність жінки призводить до діри в обличчя


Опубликованно 14.11.2018 10:15

Залежність жінки призводить до діри в обличчя

Мати двох дітей відкрила про її залежності жахом шезлонги, і як її небезпечною звичкою залишив її з зяючої діри в її обличчя.

Керрі Долес, Іллінойс в США, говорить, що вона, використовуючи шезлонги, так як вона була в коледжі, не думаючи про її щоденних сеансів засмаги.

Виступаючи перед kxtx, місіс скупо сказав, що дублення було частиною її ритуалу краси, не розуміючи наслідків солярій використання на її шкірі.

“Це стало залежністю. Якщо я пропустив день я хотів впасти в депресію," скупо розповідали станції, додавши, що багато хто з її друзів також використовують загоряючи ліжка.

“Це була ейфорія. Я думаю, ви могли б сказати, що я був на високій після того, як я засмагаю. Ми все це робили. Ми всі підемо разом".

Після закінчення коледжу, Місіс Долес почав помічати ознаки її дублення звичку. Невелика пляма на нозі була форма раку шкіри, яка повинна бути видалена.

Після медичних призначень, експерти запитала місіс Долес припинити використання ліжка — але вона ігнорувала їхні поради.

"Я не звернув уваги на його попередження", - сказала вона. "Я не думаю, що це було так важливо, щоб я продовжувала засмагати після цього."

На 26, Місіс Долес знайшли невелика пляма на обличчі, але проігнорував його. Зрештою, вона побачила лікаря, який сказав маленький осередок, на її обличчі був рак, який стрімко розповзається по її шкірі.

"Я чув, як вони різання в мою шкіру", - сказала вона.

"Коли я був зроблений, коли вони, нарешті, сказали, що ракові клітини були видалені, я залишилася з величезною діркою в бік мого обличчя."

Отвір, яке було залишено в особі Керрі після операції з видалення пухлини. Фото: Медіа-Барабану Світу/Australscope

В Австралії, приблизно дві третини австралійців будуть діагностовані з раком шкіри вже до 70, з більш ніж 750 000 чоловік лікуються за однією або кількома немеланомного раку шкіри в Австралії щороку.

Меланома є третім найбільш поширеним видом раку в Австралії. У 2014 році 13,134 австралійці були діагностовані з меланомою і вони є основною причиною смертності від ракових захворювань, особливо у осіб молодого віку.

В Австралії, в той час як це законно, щоб володіти солярій для особистого користування, з 2016 року він був незаконно солярії, щоб бути використані в будь-якому місці, що стягує плату.

Закони увійшли в силу в штаті Новий Південний Уельс, Вікторія, Тасманія, Квінсленд діяти і в 2015 році.

Керрі Долес, вірно, був рак шкіри, вирізаними з її голови. Фото: Медіа-Барабану Світу/Australscope

Західна Австралія стала останнім штатом, щоб реалізувати заборону на комерційну солярії, вводячи заборону з 1 січня 2016 року, і запропонував компенсацію операторам за будь-які місця, що залишилися до цих пір.

За словами фахівця меланоми професор Грант Макартура, проблема з лежаками-це інтенсивність ультрафіолетового випромінювання.

"Це насправді в п'ять разів-плюс, що полуденного сонця," він повідомив ABC.

“Це дає дуже інтенсивне УФ-випромінювання на шкіру протягом короткого періоду часу. Тому вона значно підвищує ризик розвитку меланоми та раку шкіри".Категория: Мода