Чарлі Шин більше не може платити аліменти


Опубликованно 08.11.2018 23:40

Чарлі Шин більше не може платити аліменти

Чарлі Шин

52-річний Чарлі Шин найбільше відомий завдяки своїй насиченій особистому житті. Він був тричі одружений, а від двох з цих шлюбів у нього з'явилося четверо дітей. У актора є дві дочки, 13-річна Лола і 14-річна Сем від Деніз Річардс, а також 9-річні Сем і Боб, які з'явилися від трирічного шлюбу з актрисою Брук Мюллер. На жаль, утримувати дітей Шин не може: днями він заявив, що не має достатньої кількості коштів не тільки на аліменти, але і для того, щоб заплатити податки.

Чарлі Шин

Раніше стало відомо про його несплачених податках за 2015 рік, сума яких склала близько п'яти мільйонів доларів. Тепер же з'явився документ, згідно з яким актор знаходиться у важкому фінансовому кризі, а його рахунки за обслуговування басейну і саду відзначені як прострочені. Сам він пояснює це тим, що не може знайти стабільну роботу.

Деніз Річардс і Чарлі Шин

Цікаво, що ще в 2010 році Чарлі Шин був у списку найбільш високооплачуваних акторів: його гонорар за один епізод серіалу "Дві з половиною людини" становив 1,8 мільйона доларів. Гроші, які він отримував за зйомки, найімовірніше, пішли на оплату ескорт-послуг і вечірок, які Шин постійно влаштовував у себе вдома. Але в 2011 році він потрапив в реабілітаційний центр, а через два місяці після цього його звільнили з серіалу, замінивши на Ештона Катчера.

Джон Крайер і Чарлі Шин. Кадр із серіалу "Дві з половиною людини"

Крім усього іншого, три роки тому Чарлі Шин зробив офіційну заяву, розповівши, що він є ВІЛ-позитивним. Актор довгий час приховував цю інформацію і навіть заплатив 10 мільйонів доларів шантажистам, які погрожували зрадити його діагноз розголосу. Але в підсумку актор визнав цей факт і взяв участь у зйомці реклами контрацептивів.Категория: Женщинам