Один продукт по догляду за шкірою, які вам дійсно потрібні


Опубликованно 11.10.2018 02:18

Один продукт по догляду за шкірою, які вам дійсно потрібні

Тепер є так багато нових продуктів там. Висвітлюючи праймерів. Установка розбризкує. Крилатий лайнер марки. Це пригнічує.

Нам дійсно потрібні всі ці речі?

Відповіді немає. Доглядати за шкірою не повинен бути складним.

Ми попросили дерматолога д-р Мішель Хант, співробітник австралійського коледжу дерматологів, щоб відповісти на найбільш поширені питання жінок питати про догляд за шкірою: чи справді вам потрібно це в моєму житті?

МЕНІ ДІЙСНО ПОТРІБНО ... КРЕМ ВІД СОНЦЯ?

Відповідь: Да

"Вплив УФ-випромінювання є кумулятивними, тому сонцезахисний крем кожен день допомагає мінімізувати вплив і, отже, ризик раку шкіри і пошкодження сонця," д-р Хант.

А коли це хмарно або дощів? Відповіді досі, так.

“Пошкодження сонця, викликані УФ-випромінювання і не пов'язане з температурою навколишнього середовища. У самому справі, прохолодний та похмурий день літа може мати подібні рівні УФ-випромінювання в теплий сонячний день," Д-р Хант.

Існує два типи ультрафіолетових променів. Ува викликає передчасне старіння і UVB призводить до сонячних опіків і раку шкіри.

“UVA промені можуть проникати через хмари і скло. У той час як UVB є основною причиною сонячних опіків і впливає на верхні шари шкіри, і UVA проникає глибше. Обидва пригнічують імунну функцію і грають роль в розвитку раку шкіри", - сказала вона.

Якщо ви хочете купити сонцезахисний крем, Д-р Хант рекомендує вам шукати той, який "широкого спектру" — тобто він пропонує UVA і UVB захисту — водостійкий сонцезахисний крем SPF 50 плюс.

МЕНІ ДІЙСНО ПОТРІБЕН ... РЕТИНОЛ?

Відповідь: Так, але не якщо ви на початку або середині 20-х років.

Ретинол, або вітамін А, є потужним анти-старіння інгредієнт. Часто використовується в лікуванні акне, це сприяє оновленню клітин, стимулює вироблення колагену, тим самим зменшуючи появу тонких ліній і зморшок.

Вони також можуть частково скасувати зміни шкіри, викликані впливом сонця.

Але ретинолы досить сильні і не кожен повинен використовувати їх. Отже, коли ви повинні почати?

"Напевно у нас в кінці 20-х років до 30-х років, коли оновлення клітин знижується, і зморшки починають з'являтися," д-р Хант. "Єдині люди, які не повинні використовувати ретинол-це ті, які вагітні або грудного вигодовування".

МЕНІ ДІЙСНО ПОТРІБЕН ... КРЕМ ДЛЯ ОЧЕЙ?

ВІДПОВІДЬ: НАПЕВНО,

Ніжну шкіру під очима набагато тонша, ніжніша і швидше, щоб показати вік і втому, ніж інше обличчя.

Це більш схильної до почервоніння і запалення, дрібні зморшки і набряки.

Але доктор Хант каже, що є розбіжності в косметичній промисловості про необхідність для конкретного виробу під очима.

“Багато крему спеціально розроблений для чутливої шкіри очей, тому вони мають тенденцію бути менш дратівливим і ароматизаторів. Деякі активні інгредієнти, щоб вирішувати проблеми, характерні для області очей, темні кола, набряклість і тонкі лінії", - сказала вона.

"Однак, якщо ви не маєте будь-який з цих питань, ви можете бути в змозі використати простий зволожуючий крем для обличчя для чутливої шкіри."

МЕНІ ДІЙСНО ПОТРІБЕН ... ЕКСФОЛІАТОР?

Відповідь: Так, але не перестарайтеся.

Існує два типи отшелушивающими засобами, але як зробити те ж саме — видалення мертвих клітин шкіри.

"Фізичний ексфоліант стандартні скраб для особи — використовує дрібні крупинки або гранули, такі як подрібнені раковини волоського горіха, цукор-пісок, глина, кави або губку або щітку, щоб видалити тверді частинки шкіри," д-р Хант.

"Хімічні скраби видаляють відмерлі клітини шкіри за допомогою ніжних кислоти, такі як альфа-гідроксикислоти (Ана такі як гліколева чи молочна кислоти) або бета-гідрокси кислоти (BHAs, таких як salycilyc кислоти), щоб "відклеїти" їх, звільняючи місце для нових клітин", - сказала вона.

Так як часто ми повинні використовувати скраб?

"Один або два рази в тиждень зазвичай досить," д-р Хант.Категория: Мода