Тесс Холлідей завдає удару з ню фото


Опубликованно 30.09.2018 01:34

Тесс Холлідей завдає удару з ню фото

Модель, яка була піддана критиці з приводу її ваги, Морган, розповіла, як її психічне здоров'я яких постраждало від коментарів вона сиділа поганий приклад для молоді, зайвою вагою.

Подивитися цей пост на Instagram

Публікацію т е з и (@tessholliday) на 25 вересня 2018 в 1:37 вечора за московським часом

В написи, які супроводжували відверті застрелив 33-річна модель розміру плюс писав: “у цьому місяці випробування для мого психічного здоров'я, але ось я до сих пір стоїть, досі вдячна, як і раніше щасливі, як і раніше товста дівчина з обкладинки ... але я також Ф****** вичерпані.

"Я знаю, що ця фотографія буде п*** люди, це буде спільна по всьому світу під час знущалися & судять, сказавши, що я "негативно впливати" вразливі молоді уми, і я готовий до цього.

“Моє тіло завжди відчував себе як на війні, але я змирилася з цим. Це ваші уми, що потрібно змінити".

Вона отримала неоднозначні коментарі під фото, що вона була права пишатися її тіла — але інші сперечаються, що вона була публічною фігурою і її розмір не був здоровий.

Подивитися цей пост на Instagram

Публікацію т е з и (@tessholliday) на 11 вересня 2018 року на 9:29am ФДТ

fruitbat5150 писав: “Ви гарні, і ви допомогти мені зрозуміти, що всі ми можемо бути красивими, особливо, коли мова йде зсередини. Спасибі тобі за все що ти робиш для огрядних людей, і дійсно, те, що ви робите для всіх шляхом сприяння позитивність тіла".

Але інший чоловік сказав: "На картинці вище-це не здорово в будь-якому випадку, і я так набридли люди кажуть, що ми 'ненависників' за правду. Я не ненавиджу @tessholliday — у мене немає причин. Мені просто не подобається, як вона лікує її тіло".

Між тим Морган показав на Twitter, вона відмовилася піти на шоу разом з ним, пишуть: “Ми офіційно запросили її на цьому тижні. Агент, Міс Холлідей повернувся з одним словом: "ні"."

Подивитися цей пост на Instagram

Публікацію т е з и (@tessholliday) на 29 серпня 2018 року на 7:07am ФДТ

Пірс Морган проти Тесс Холлідей — історія

Тесс Холлідей дійшла до Пірса Моргана, Коли вона з'явилася на обкладинці журналу Cosmopolitan. Тесс, 33, показала свої татуювання, як вона позувала в зеленому цільний, поки дме поцілунок в яскравий постріл.

Але Морган, 53, не був вражений, розділяючи чохол на Instagram і написав: “Як Британія боях постійно посилюється криза ожиріння, це нова обкладинці Cosmo. Мабуть, ми повинні розглядати його як 'величезний крок вперед для позитивності тіла'. Який вантаж платівку. Ця кришка просто як небезпечних і заблуканих, як святкують нульового розміру моделі".

Подивитися цей пост на Instagram

У Британії боях постійно посилюється криза ожиріння, це нова обкладинці Cosmo. Мабуть, ми повинні розглядати його як 'величезний крок вперед для позитивності тіла'. Який вантаж платівку. Ця кришка просто як небезпечних і заблуканих, як святкують нульового розміру моделі.

Публікацію на Пірс Морган (@thepiersmorgan) на 30 серпня 2018 в 6:16am ФДТ

Холлідей відповів, в свою чергу, каже: "всім кажу, що я тягар для британської системи охорони здоров'я, Я американець, тому вам не доведеться турбуватися про мій жир**".

Потім, минулого тижня, Тесс позувала дзеркало Selfie на Instagram в нижній білизні — що спонукало Моргана знову його порад.

Він стверджував, що вона бреше собі і був "на шляху до хвороби, страждань і смерті".

З тих пір Морган і Холлідей обміняли образи — з пірсів, сказавши, що він турбується про здоров'я Тесс і її відповідь він одержимий нею.

Вчора Пірс з'явився на "Добрий ранок" у Великобританії, де йому запропонували перейти на дієту з нею. Він сказав, що він "заслужив" бути товстим-соромно, тому що він є каменем вагою. Пірс додав: “Вона не втратити його прямо зараз, тому що народ платить їй багато грошей, щоб бути ожирінням. Я думаю, що я добра, ви не можете думати так, але я думаю, що я є".

Ця стаття спочатку з'явилася на Сонці. і опублікована з дозволу.Категория: Мода