Превеликий жаль Жизель Бюндхен в


Опубликованно 27.09.2018 14:32

Превеликий жаль Жизель Бюндхен в

На 38-річного відкрила близько йти під ніж для секрет збільшення грудей в 2015 році, рішення каже, що вона відразу ж пошкодувала.

Після грудного вигодовування як її син Бенджамін і дочка Вівіан для більше ніж 18 місяців кожен, вона відчула, що її груди була трохи менше і трохи нерівна.

"Мене завжди хвалили за моє тіло, і я відчував, що люди були очікування від мене, що я не міг поставити," Бюндхен писав у своїх мемуарах під назвою Уроки: мій шлях до осмисленого життя.

“Я відчував себе дуже вразливим, тому що я можу працювати, я можу харчуватися здоровою, але я не можу змінити той факт, що обидва мої діти насолоджувалися ліва груди більше, ніж права. Все, що я хотів бути навіть і для людей, щоб припинити коментувати його", - написала вона.

Жизель Бюндхен в таємному показі 2005 року Вікторії. Фото: AP фото/Джефф Крістенсен

Вона вирішила пройти процедуру збільшення грудей. Але вона хотіла вона ніколи не зробили операцію.

"Коли я прокинувся, я був, як" що я зробив?' Я відчував, що я жив у тілі, я не дізнався", - написала вона. "За перший рік я носив (мішкуватий) одяг, тому що я відчував себе незатишно."

Її чоловіка, зірки американського футболу Тома Бреді, заохочувати її, щоб любити своє нове тіло.

"Він просто сказав: 'Я люблю тебе' і що я красива", - сказала вона.

Том Бреді і Жизель Бюндхен в 2018 році зустрів Гала. Фото: Джеймі Маккарті/Getty Зображення/ГВП

В її новій книзі, супермодель також написав про її битвах з психічними захворюваннями, пояснюючи, як вона страждає від dehabilitating панічні атаки.

“У мене була прекрасна посаду в моїй кар'єрі, і я був дуже близько до моєї сім'ї, і я завжди вважала себе позитивною людиною, і я дуже картаю себе. 'Чому я повинен відчувати себе це? Я відчував, що я не можу відчувати себе погано", - сказала Бундхен.

“Але я відчував себе безсилим. Ваш світ стає все менше і менше, і ти не можеш дихати, що це найгірше почуття, яке я коли-небудь мав."

Секретне шоу 2005 Вікторія.

Панічні атаки тривали, що привело її в темне місце.

"Я насправді було відчуття, що якщо я просто стрибну з даху, все це закінчиться, і я ніколи не доведеться турбуватися про це почуття мій світ закриття в'", - пояснила вона.

Мати-оф-два докладних ночі вона вважала, закінчуючи своє життя, як описано в її майбутніх мемуарів, уроки, опублікованому 2 жовтня.

“Він відчував, що все в моєму житті збирався вбити мене. Спочатку це були літаки, потім ліфти. Тоді це була тунелів і готелі та моделювання студій та автомобілі. Тепер це була моя власна квартира," Бюндхен писав.

“Все повинно стати клітиною, і я тварина в пастці всередині, задихаючись для повітря. Я не бачу виходу, і я не міг стояти ще один день це відчуваю."

Вона продовжувала: “ідея охопила мене тоді: може бути, це буде легше, якщо я просто стрибну. Він буде у всьому. Я можу вийти з цього.

“Коли я згадую цей момент, і що 23-річна дівчина, мені хочеться плакати. Я хочу сказати їй, що все буде добре, що вона ще навіть не почали жити своїм життям. Але в той момент, єдина відповідь, здавалося, щоб стрибати."

Модель Жизель Бюндхен в 2009 році тропічним Альянсом Gala в Нью-Йорку. Картина: Скотт Wintrow/Getty Зображення

Після консультації з лікарями, Бюндхен прагнули змінити деякі аспекти свого життя.

"Я курив сигарети, випитої пляшки вина та три фрапучино мокко кожен день, і я кинув все в один день", вона показала.

"Я думав, 'якщо це в будь-якому випадку причиною цього біль у моєму житті, він повинен йти".

Але Бюндхен вважає всі проблеми, допомогли їй вирости як особистість.

“Це безумовно був інший урок: що не вбиває, робить тебе сильнішим. Але я якби я дізнався, що по-іншому", - сказала вона.

— Якщо у вас або ваших знайомих потребує допомоги, зв'яжіться з рятувальний круг на 13 11 14 або сайт beyondblue на 1300 224 636. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте 000.Категория: Мода