Голлівуд-це ейджизм має багато, щоб відповісти


Опубликованно 22.09.2018 11:41

Голлівуд-це ейджизм має багато, щоб відповісти

Два десятиліття тому, повний підтяжок були єдиним способом затягнути звичайним в'ялості шкіри. Але часи змінилися, і знаменитості не потрібно лягати під ніж зараз, щоб домогтися приголомшливих результатів.

Єдина проблема? Не знаючи, коли зупинитися.

Справа в точку: Лілі Томлін. Їй 79, але її обличчя виглядає трохи плоским, трохи одутле — як вона одягнена маска кішки.

Якщо ви вже майже 80 років, це нормально, не гладенькі щоки. Фото: Робін Бек/АФП

Або, може бути, ви бачили Тома Круза в Місія нездійсненна: Фоллаут. На 56, круїз-раніше робить свої трюки, але, що красиве обличчя просто не виглядає так само, — і це не тому, що він старший. Круїз-схоже, він може надто багато MSG свого царя мед креветки в ніч перед. Його точений лик здається трохи роздутою, трохи маскоподібне.

Він може бути з допомогою філлеров?

Куба Гудінг-молодший, здається, думаєте, що топ-гармата актор, звичайно, балувався.

Коли спитав Енді Коен на годинник, що відбувається в прямому ефірі , якщо він думав, що його Джеррі Магуайер партнеру було щось зробити, Гудінг-молодший відповів: "Абсолютно!"

Докладніше: пластичні хірурги застерігають наповнювачів може призвести до сліпоти

"Я не знаю, що він накоїв, але я пам'ятаю, я застав його в його домі в один день і в нього всі ці точки по всьому обличчю і я був як, 'ви добре?" він відповів: 'я не знала, що ти прийдеш' і я походив, 'я розумію, чому.'"

Якщо круїз з допомогою філлеров, він, звичайно, не поодинці. Лікування, яке передбачає введення гіалуронової кислоти безпосередньо в лінії навколо рота і носа, щоб мінімізувати зморшки, є другою за популярністю лікування в Австралії, за ботокс.

Він менш м'який, ніж інші зірки, але обличчя Тома Круза різко змінилася за ці роки. Фото: Алекс Едельман/АФП

Це сприяє Кортні Кокс, (хто публічно оголошено в минулому році, їй їх видалили) Дженніфер Еністон (хто сказав, що вона зреклася від них) і звичайно, Мадонна, хто відданість їх заробив їй прізвисько "подушка" між пластичних хірургів для її зловживання.

“Як ми старіємо, наше особа втрачає структуру та обсяг тканини, зміни контурів особи і викликає незначні зміни. Дермальні замінити цю структуру і обсяг тканини, зводячи до мінімуму зміни, які нас старять", - сказав косметичними медсестра Кетрін Міллар-Шеннон, який також вважає, що круїз має обробка заповнювача.

Так що ж пішло не так?

"Недосвідчені інжектори можуть ставитися до клієнтів з переборщуєш області, іноді з допомогою неправильного кількості наповнювача, або впорскувати в неправильному напрямку", - сказала вона.

Мадонна-королева наповнювачі, що мають красувалася подушка особа протягом багатьох років (Фото 2016). Але вона вже 60 і це може бути час, щоб відпустити гладке обличчя. Фото: Анжела Вайс/АФП

"Косметичний форсунок, як і їхні клієнти, що мають різні уявлення про красу," пані Міллар-сказав Шеннон.

І ось жахлива правда: занадто багато з них бачили так багато клієнтів, тепер вони мають спотворене уявлення про те, що виглядає нормально. Міс Міллар-Шеннон назвав один відомий австралійський знаменитості, зокрема, хто зайшов занадто далеко.

"Я впевнений, що її обличчя!" медсестра сказала. “Деякі люди просто не розуміють, що жінкам потрібні тонкощі.

"Занадто багато наповнювача можна створити дуже "Голлівуд" подивися, де клієнти з'являються пухкі, неприродно і старше".

Проблема, Крім горезвісної "подушки особа" бачив на Мадонні, і занадто багато домогосподарок, є те, що занадто багато може змусити вас виглядати старше.

"Тому що наші особи прагнуть розширити навколо підборіддя і лінії нижньої щелепи як ми стаємо старше," пані Міллар-Шеннон сказав: "занадто багато наповнювача, як правило, перебільшувати цей погляд."

Отже, що можна зробити?

"Є дійсно мистецтво для косметичних процедур, який є, чому важливо потрапити до досвідченого інжектор", - сказала вона. Кваліфікований інжектор може забезпечити основні моменти по орбіті (навколо очниці) і вилиці в той час як правильно створювати тіні у видолинку під ним.

Але реальне рішення полягає в тому, де саме ви отримаєте свій наповнювач. Одному місці часто забувають? Щелепи.

"Збільшення підборіддя за допомогою ін'єкцій філлеров може дати вам більш молодий вид шляхом заповнення в'яла шкіра," косметичний медсестра сказала.

"Приглаживающ контури щелепи збільшує визначення цієї області, а також може зменшити поява подвійного підборіддя або складок жиру і шкіри, звисаючими нижче підборіддя."

Так що наступного разу, коли ви бачите знаменитість за 50 з точеними подивитися, це може бути генетика, або це може бути, що вони знайшли підходяще місце для їх наповнювачів.Категория: Мода