Це 136кг плюс Розмір моделі пропагують ожиріння?


Опубликованно 22.09.2018 11:40

Це 136кг плюс Розмір моделі пропагують ожиріння?

Холлідей важить 136 кг і має розмір 22 нам, або розмір XXXL. Вона пишається своєю вагою, вона каже, що вправи кілька разів в тиждень з тренером і не вірить в дієти.

Її профіль був бум на соціальні мережі боді-позитивний рух — вона має 1,7 мільйона Instagram послідовників і каже, що вона навчає жінок любити свої криві.

Але в новій частині думки опублікованій в "Дейлі Мейл", Морган сказав Холлідей - "ожиріння" і потрібно схуднути.

"Це не я 'жиру-осоромлення придурок, як ваш легіон шанувальників, безсумнівно, відразу кричати. Це просто факт", - написав він.

“В медичному закладі, що дає визначення того, хто є більш 100фунта (45кг) надмірна вага або ІМТ (індекс маси тіла — співвідношення росту людини до його ваги) 40 або більше. Це ти".

Експерти в області охорони здоров'я стверджують, здоровий індекс маси тіла (ІМТ) становить від 18 до 25 років.

Тесс Холлідей на обкладинці журналу Cosmopolitan.

Моргана коментарі приходять на відповідну реакцію оточуючих Холлідея поточної фотосесії для британського Космополітен журнал.

Надівши чорний купальник і дме поцілунок, сміливий образ Холлідей супроводжується словами: "супермодель реве: Тесс Холлідей хоче ненависників, щоб поцілувати свою дупу".

Багато критикували рішення покласти Холлідей на обкладинці, як спроба нормалізувати ожиріння.

Але Холлідей завдати у відповідь удар, заявивши: "Якщо я бачив тіло, як у мене на цей журнал, коли я була молодою дівчиною, то вона б змінила моє життя."

Вона також вдарив тому на тих тролінг її вагу.

"Всім кажу, що я тягар для британської системи охорони здоров'я, Я американець, тому вам не доведеться турбуватися про мою товстої дупі," вона у Твіттері.

"Турбуватися про те, що жахливі люди Ви ноете про те, як мені бути на обкладинці глянцевого журналу впливає на ваші недолугі життя".

Тесс часто розділяє бікіні знімки з неї 1,7 мільйона послідовників Instagram.

"Ти огидний, прикройтесь!"Мені: pic.twitter.com/a2lcn6d2oW— Тесс ХоллідейКатегория: Мода