ЗМІ: Роберт Паттінсон зустрічається зі Сьюкі Уотерхаус


Опубликованно 14.09.2018 15:22

ЗМІ: Роберт Паттінсон зустрічається зі Сьюкі Уотерхаус

Роберт Паттінсон і Сьюкі Уотерхаус

Здається, ще на одну зоряну пару стало більше. Як повідомляють західні ЗМІ, 32-річний Роберт Паттінсон зустрічається з 26-річною Сьюкі Уотерхаус.

На вихідних пара потрапила на очі папараці в Лондоні. Як розповіли очевидці, актор і модель відвідали вечірній сеанс фільму Mamma Mia! 2 (Mamma Mia! Here We Go Again), а потім вирушили в один з нічних клубів популярного району Сохо. Під час прогулянки, за словами інсайдерів, Паттінсон і Уотерхаус то і справа обнімалися і цілувалися і навіть намагалися танцювати — загалом, вели себе зовсім не по-дружньому.

Представники знаменитостей новини про їхній роман поки не прокоментували.

Роберт Паттінсон

Моделі, нагадаємо, ще взимку приписували роман з 49-річним режисером Дарреном Аронофскі, однак їх представники цю інформацію спростували. А навесні папараці зняли Сьюкі під час прогулянки з чоловіком Емілі Ратажковски Себастьяном Бір-Макклардом. І, за розповідями очевидців, вони були надто захоплені одне одним.

Що до Паттінсона, то якщо роман з Уотерхаус підтвердиться, це стануть його перші стосунки після розриву з співачкою FKA Twigs, з якою він зустрічався три роки і навіть був заручений.

Сьюкі Уотерхаус

Першою новиною з SPLETNIK.RU поділився блогер JSumerki.Категория: Женщинам