Tsunami RT: марафон наближається до фінішу


Опубликованно 13.09.2018 19:12

Tsunami RT: марафон наближається до фінішу

Велика програма Tsunami RT Centro Porsche Padova (участь в серіях Porsche Carrera Cup Italia і Porsche Carrera Cup France) забезпечила українській команді дуже непростий старт сезону, який можна назвати «марафонським спринтом». Важко інакше назвати графік, за яким Tsunami RT, отримала чотири гоночних уїк-енду поспіль в різних країнах – Італії, Бельгії, Франції та Нідерландах. Зараз затяжний марш-кидок нарешті наблизився до завершення – позаду вже три етапи італійської та французької серій, які стали надзвичайно успішними для нашої команди (п'ять перемог у шести гонках, лідерство в трьох з п'яти основних заліків). Тепер в цій серії стартів залишився тільки етап Porsche Carrera Cup France, який відбудеться 18-20 травня на голландській трасі Circuit Zandvoort. І після цього настане перерва на цілих півтора тижні...

Зандвортне так популярний, як німецький N?rburgring-Nordschleife, бельгійський Circuit de Spa-Francorchamps або італійський Autodromo Nazionale Monza, але все ж має гідну історію – траса була відкрита в 1948 році, пізніше тридцять разів приймала у себе гонки Формули-1. У 90-х роках автодром був перебудований, при цьому вдалося зберегти колишню протяжність кільця (половина траси не змінилася), незважаючи на те, що загальна площа гоночного комплексу скоротилася майже в два рази. Але середня швидкість на колі помітно знизилася – приблизно на 25-30 км/год для болідів Формули-1. Зараз основний варіант Circuit Zandvoort налічує 13 поворотів і 4307 м гоночного кільця (раніше було 19 поворотів і 4252 м).

На відміну від бельгійського раунду Porsche Carrera Cup France, Tsunami RTотправится на етап в Нідерланди з двома пілотами –з Алессіо Роверой і Томмазо Моской (для нього спочатку були заплановані тільки старти в Porsche Carrera Cup Italia). Цікаво, що Ровера раніше не виступав на Circuit Zandvoort, зате має солідний досвід пілотування в гонках Porsche 911 GT3 Cup Type 991 як з ABS (в італійській серії), так і без неї (у французькій). Моска, в свою чергу, рік тому побував у Зандворте (коли виступав у Audi Sport TT Cup), де записав на свій рахунок поул і фініш на подіумі, але при цьому ніколи не стартував у перегонах на Porsche 911 GT3 Cup без антиблокувальної системи. Обох наших пілотів чекає велике випробування!

Алессіо Ровера: «Ніколи раніше не бував на цій трасі, тому вільні тренування будуть для нас дуже важливі. Поки що всі мої знання про Circuit Zandvoort отримані тільки завдяки декільком заїздів на гоночному симуляторі, але перше враження – це дуже складний трек, зі своїм особливим характером».

Томмазо Моска: «Я в Зандворте виступав лише один раз, у перегонах Audi Sport TT Cup – тоді вдалося приїхати на подіум у першій гонці і завоювати поул у другій. Думаю, буде дуже і дуже цікаво!»

Зараз Ровера лідирує в Porsche Carrera Cup France – після перемоги і третього місця в Спа він набрав 38 очок. Його головними суперниками будуть чемпіон серії Жюльєн Андлауэр (37 очок) і Валентин Асі-Кло (32). У командному заліку TsunamiRT, представлена лише одним пілотом (у французькій серії в залік йде сума результатів двох пілотів),займає четверте місце з 38 очками. Програма раунду в Зандворте стандартна – два тренування в п'ятницю, дві кваліфікації і гонка в суботу, ще одна гонка в неділю.

Програма гоночного уїк-енду (час київський)

П'ятниця, 18 травня

14.40-15.20 – вільні тренування, сесія 1 (40 хвилин)

17.00-17.40 – вільні тренування, сесія 2 (40 хвилин)

Субота, 19 травня

11.30-11.45 – перша кваліфікація (15 хвилин)

11.50-12.05 – друга кваліфікація (15 хвилин)

18.25 – перша гонка (30 хвилин)

Неділя, 20 травня

11.35 – друга гонка (30 хвилин)

Пряму трансляцію з гонок на Circuit Zandvoort можна побачити на офіційній сторінці Porsche Carrera Cup France в Facebook www.facebook.com/PorscheCarreraCupFrance

Всі самі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті, а також на сторінці команди в Facebook tsunami-rt.com/ і www.facebook.com/Tsunami.RT

Прес-реліз Tsunami RT

Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)Категория: Авто-спорт