Людина, нарешті, був секс після прийому біонічний пеніс


Опубликованно 13.09.2018 02:10

Людина, нарешті, був секс після прийому біонічний пеніс

Хірурги створили ?50,000 ($AU91,477) орган через шкіру з руки Ендрю Уордл, перш ніж підключати його під час 10-годинної операції.

У нього був секс з дівчиною Федра Фабіан, використовуючи кнопки, щоб його надути. Містер Уордл, Манчестера, сказав: "я дуже задоволений".

Містер Уордл довелося пережити тяжкий 10-денного ерекція після хірурги приробили пеніс.

Але після використання своєї нової мужності, щоб зайнятися сексом в перший раз — за 30-хвилинний сеанс з дівчиною Федра Фабіан — він поклав у серці своєму батьківстві.

Описуючи свою радість з приводу нарешті втрачає цноту у віці 45 років, Ендрю сказав сонце: “це фантастика.

"Адже Федра і я пройшла, це Вишенька на торті."

Ендрю Уордл, на фото з дівчиною Федра пережила болючий десяти-годинну операцію, щоб бути наведений його біонічні мужності. Картина: SplashNews.com.

Андрій народився без пеніса з-за один-в-20 мільйонів ненормальність народження.

Тільки в його кінці тридцятих років, він виявив, що лікарі могли б мода для нього за допомогою операції під назвою фаллопластика.

Врешті-решт він ліг під ніж у червні, коли хірурги створили орган, використовуючи шкіру з його руки і нерви від його ноги, а потім прикріпив його в 10-годинної процедури.

Андрій, з Манчестера, провів 10 днів з болісною ерекцією і було наказано почекати як мінімум шість тижнів перед статевим актом.

Але це виявилося виправданим, коли він, нарешті, грався з Федра, 28 — хто назвав цей досвід "дивовижний".

Андрій, хто використовує кнопку в паху роздувати орган з мінералізованою рідини через клапан у його мошонку, сказала Сонця він був на сьомому небі від щастя зі своїм "неймовірно великим" новий пеніс.

Описуючи свій довгоочікуваний дебютний секс-сесії, він сказав: “Федра замовили романтичну подорож в Амстердам на день народження, але я відчував, що було занадто багато тиску.

Хірурги створили біонічний пеніс Ендрю Уордл, використовуючи шкіру з його руки. Картина: SplashNews.com.

“Я повинен перевірити функцію щоранку і щовечора і залишайте його звести протягом 20 хвилин. Отже, одного разу вранці, два дні, перш ніж ми пішли, це просто сталося. Це було приємно і природно — і це, як я хотів бути.

"Після того, що Федра і я пройшла, це Вишенька на торті."

Не тільки Андрій тепер випробувати приємні відчуття, але органу подається в яєчку — підвищення можливості дітей.

Він додав: “ми хотіли б мати дітей, два в ідеалі, хоча немає ніякого поспіху. Мене попросили деякий час назад, якщо б я хотіла, щоб моя народжуваності випробувана і я відмовилися свого часу.

“Я думав, що буде занадто великий тиск на вершині все інше операцію, але я зроблю це в якийсь момент. Якщо ми не можемо мати дітей, природно, ми будемо приймати".

І каже Андрій своєї революційної роботи був наповнило його оптимізмом на майбутнє.

"Я просто з нетерпінням чекаю нового старту", - сказав він. “Це, як я пройшов через війну, і я просто зцілення і прямий.

“Я зобов'язаний своєю дивовижною хірургів, щоб вийти і насолоджуватися життям.

"Я хочу подякувати всіх, минуле і сьогодення в nhs (Національна служба охорони здоров'я Великобританії), який був у мене до цього моменту в моєму житті — я б тут без тебе сьогодні."

Як пеніс хірургія імплант насправді працює. Картина: Сонце

Федра, з Будапешта, Угорщина, не міг перестати посміхатися, як вона і Андрій виступав вперше з моменту їх першої метушня.

Вона сказала: “Це було свято нашої любові. Його пеніс виглядає нормально, він просто діяв трохи по-іншому. Коли ви говорите, Андрій втратив невинність, це не зовсім так, тому що ви думаєте про тих, хто не знає, що вони роблять.

"Андрій знав, що він робить".

Федра, який працює в Преміум моди, додав: “це фантастика — не потрібно турбуватися про Віагра або старію. Він може зробити це, коли він дуже п'яний!

“Секс-не єдиний спосіб отримувати задоволення. Ми зробили все інше, що ми змогли. Але там завжди була точка, де ми повинні були зупинитися.

"Зараз ми маємо цю свободу вести — це підняло наші відносини на інший рівень".

Андрій був настільки хворий, коли він народився з стан, який називається екстрофія сечового міхура, що лікарі крокуючи Стокпорт лікарня Хілл думав, що він помре.

Хірурги Гонконгу прилетів, щоб поставити його сечового міхура назад в його тіло, але він з тих пір переніс понад 100 операцій по ньому і нирки.

Не в змозі впоратися з такою погано дитині, його одинока мати віддала його на усиновлення.

Навіть у дитинстві в родині Уордл, Андрій порівняв би його тіло, щоб його прийняв старший брат Калум.

Він сказав: "я молився кожну ніч, що я прокидався з пенісом як його".

У школі, він навчився приховувати свої інтимні частини в примірочні.

Але вдома, місцеві хлопчаки виявили його питання і знущалися над ним. У 12 років, він написав передсмертну записку з проханням про допомогу, а два роки потому — він узяв передозування ліків.

У його 20-их, Андрій втік на південний захід, щоб працювати для табори відпочинку, і замаскував свою емоційну біль амфетаміни і ЛСД.

Його звичка стала зручна відмовка, чому він не хотів сексу з багатьма жінками він залучив.

Андрій зізнається, що він звик молитися кожну ніч, як хлопчик, що він прокинувся б з пенісом. Картина: SplashNews.com.

Андрій стверджує, що він було засіяно понад 100, і що вони були в захваті від того, що вони вважали його вихованим і уважним поведінкою.

Але серйозні відносини зазвичай закінчувалися після того, як він розповів правду про своїх зниклих членів. Одна дівчина навіть вдарила його по обличчю.

На його низькому рівні, за те, що він описує як нервовий зрив, він вирушив у Локербі, Шотландія, і взяла таблетки і випивку у спробі покінчити з життям.

Він сказав: “Це було не сумний час, але я був хворий циклу зустрічі з дівчиною, потім розповідати їй і її закінчення. Я не хочу робити це більше".

На щастя, стурбований один викликав поліцейських, які розшукали його.

Це був переломний момент. Андрій пізніше відправився в Таїланд, де він і Федра почали говорити по скайпу.

Вони стали друзями, коли він працював у Батлинз в Скегнессе і вона зробила Аквагрим на заходах.

Федра говорить: “у нього гарне почуття гумору і з самого початку, ми могли б сміятися один з одним. Мені пощастило, що він так гарний — але він теж дуже розумний і він дуже співчутливий людина. Він шлюбний матеріал".

Андрій і Федра встановили їх серця на те, щоб стати батьками у майбутньому. Фото: Метью Повер/Сонце

Не те, що пара вже обговорювали шлюб ще. Їх стосунки були зосереджені на здоров'я Андрія, який бачив його в лікарні і не в змозі працювати протягом деякого часу.

Андрій згадав, як він вперше дізнався рішення може бути доступний.

Він сказав: “я не знав, що це можливо, поки я був у моїх кінці тридцятих.

“Я пішов до моїх сечовим міхуром, і мій консультант уролог, містер Вуд, познайомила мене з містером Ральфом, який сказав, що він може змусити мене пеніс.

“Я припускав, що це буде якась жахлива на вигляд річ, але коли він показав мені фотографії, я був вражений. Я вирішив піти на це, а не відношення, як я був. Я хотів подивитися, як я міг стати".

Андрій визнає, що це займе якийсь час для нього, щоб звикнути до сексу, але йому подобається процес навчання.

Він сказав: “ця частина мого тіла завжди була пов'язана з болем, а не задоволенням, тому у мене дивні відносини з ним у даний момент. Секс ніколи не означало нічого для мене, тому що мені довелося Вимкнути це в моїй голові.

“Але я сподіваюся, з допомогою консультацій, які прийдуть до мене належним чином у часі. Це довгий подорож, і воно потребує часу на все, щоб зцілити, але я дуже задоволений і з нетерпінням чекаю свого майбутнього."

Ця стаття спочатку з'явилася на сонце і була опублікована тут з дозволу.Категория: Мода