Дайсон роздавали за надлишкового продукту


Опубликованно 13.09.2018 02:08

Дайсон роздавали за надлишкового продукту

Ну, може, не твердого з чистого золота, але цей новий фен приблизно так само близько, як ви дістанетеся.

Дайсона, компанія відома своєю чудною пилососи, напевно, запустила свій додатковий продукт дату — 23.75-каратним золотим напиленням надзвуковий фен.

Тому що той, хто наважиться висушити волосся будь-яким іншим способом, вірно?

Продавати в роздріб за $699, новий синій і золотий прилад був розроблений сам сер Джеймс Дайсон, і використовує традиційна ручна позолота методів для створення супер люкс оздоблення.

"Золото є одним з найбільш стійких матеріалів у світі і була використана в конструкції, скульптури та архітектури протягом століть," Джеймс Дайсон сказав.

“Як елемент, я зачарований його властивості. Як інженерний процес, ми пишаємося тим, золочення є справжнім зразком високої майстерності".

Новий Дайсон фен використовує п'ять золотих листків на кожному продукті.

Це новий пристрій насправді коштує більше, ніж деякі пилососи цієї марки, кожен з фен з п'ятьма золотими листям.

Шмагав в золото, прилад красуні, як кажуть, обійшовся в роздріб і сектор розвитку ?75 млн (A134 мільйонів доларів) для створення.

Золото, яке вчили бути застосоване майстер гульден, використовує тонкі листи і плівки на поверхні круглою головкою пристрою.

Приблизно в 333 товсті атомів, 1/666-го діаметра людського волосся, кожен шар сусального золота повинні бути застосовані вручну.

Для створення золотої моделі, технічних свинцю компанії stockinger Брітта сказала, незважаючи на не будучи фахівцями в золото, вони не боялися завдання металу на їх продукт.

Новий Дайсон фен потрібно понад 150 мільйонів доларів у дослідження і розробку.

В процесі розробки, інженери встановили роботизовану фарби руку, щоб акуратно нанести клей

називається "Розмір" на поверхні червоної петлі фена. Роботизована рука забезпечила клей був неодноразово застосований той же кожен раз, забезпечуючи ідеальний бездоганна обробка.

При першому нанесенні, два шари 23.75-каратного сусального золота з Флоренції, Італія, був застосований вручну і ретельно розчісувати, щоб сформувати рівну поверхню.

“Ми не фахівці в золоті або золото гортати, але у нас зламалася техніка на окремі

кроки, щоб зрозуміти, як кожен параметр впливає на післясмак і як ми могли б краще застосувати це до нашої фені", - сказала вона.

“Використовуючи наш досвід у процесах проектування, клеї, фарби і моделі рішень, нам вдалося

вчитися дуже традиційне майстерність і перевести його в додаток 21-го століття".

Дайсов надзвуковий приблизно в шість разів легше, ніж середній фен.

Надзвуковий фен був навколо починаючи з 2016 року. Знадобилося чотири роки, щоб створити і 94 млн. доларів США на наукові дослідження.

Джеймс Дайсон представив пристрій на заході в Токіо, заявивши, що в проекті взяли участь 103 інженери, 600 прототипи, більше 100 патентів і, як не дивно, більше, ніж 1625km людських волосся.

Дайсов надзвуковий також шість разів менше і в три рази легше, ніж звичайний фен.

Дайсон розгорнув своє Оригінальне надзвуковий фен у 2016 році.

Користувачі соціальних мереж поспішили прокоментувати новий пристрій, з деякими кажу абсолютно офіційно "Дайсоны" із золотою фен.

ДАЙСОН НАДЗВУКОВИЙ 23.75 КАРАТ ЗОЛОТА.Нові дивовижні Дайсон надзвукових тепер доступний онлайн. Просто, коли ви думали, що це не може бути кращеКатегория: Мода