Гран-прі Німеччини: онлайн трансляція


Опубликованно 11.08.2018 08:36

Гран-прі Німеччини: онлайн трансляція

Онлайн трансляція Гран-прі Німеччини Формули-1:

Після напруженого відрізка у вигляді трьох Гран-прі за три тижні гонщики відпочили два тижні і тепер повертаються до роботи - їх і нас чекає Гран-прі Німеччини на трасі Хоккенхаймринг.

Гран-прі Німеччини повертається в Формулу-1 після річної перерви. Втім, до цього німецький етап по черзі проводився в Хоккенхаймі, то на Нюрбургринзі, тому місцеві вболівальники як зазвичай чекали приїзду "королівських гонок" два роки.

Попередній Гран-прі Великобританії поставив нові питання - Феттель зміцнив лідерство, а Феррарі істотно додала в швидкості. Хоча насправді сезон проходить так, що до гонки визначити переможця складно - все вирішує ситуація на треку, погода, умови гонки. Сезон проходить дуже цікаво.

Траса в Хоккенхаймі складається з 16 поворотів. Траса не дуже швидкісна, так що аеродинаміка налаштовується на середній рівень притискної сили. З-за великої кількості поворотів – знос гальм високий.

Перша частина траси включає дві довгі прямі і всього два повороту, причому перед першим гальмування зовсім короткий – з-за цього прогріти шини в кваліфікації при прохолодній погоді там дуже непросто. Один із ключових – шостий поворот. Це повільна шпилька, де траса повертається до своєї старої конфігурації після "зрізання" – для доброго часу на колі пройти її потрібно ідеально. Це найкраще місце для обгону.

У 2018 році використовувати систему DRS можна буде на трtх ділянках - між першим і другим поворотами, між четвtртым і шостим, де вони були і раніше, а також на стартовій прямій, куди зону DRS додали в цьому сезоні.

У нової зони DRS і наступної за нею буде єдина точка детекції розриву між пілотами, яка розміститься після 16-го повороту.

Розклад заїздів

20.07 (12:00) Перша практика20.07 (16:00) Друга практика21.07 (13:00) Третя практика21.07 (16:00) Кваліфікація22.07 (16:10) Гонка

Наш сайт буде вести онлайн-трансляцію гонки Гран-прі Німеччини в неділю, 22 липня. Початок трансляції – о 16:00 за київським часом в цій статті.

Кубок конструкторівОсобистий залік пілотів

Бажаєте дізнаватися головні спортивні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram!Категория: Авто-спорт