Бредлі Купер та Ірина Шейк не змогли сховатися від настирливих папараці


Опубликованно 10.08.2018 14:24

Бредлі Купер та Ірина Шейк не змогли сховатися від настирливих папараці

Бредлі Купер та Ірина Шейк

Повернувшись у Нью-Йорк з Каннського кінофестивалю, Ірина Шейк вже встигла кілька разів потрапити під приціли папараці. І якщо в останній раз репортерам вдалося зафіксувати модель разом з підрослими дочкою Леєю, то в цей раз в мережу пішли кадри з Бредлі Купером.

Увечері вчорашнього дня пара вибралася в кіно на спеціальний показ фільму "Хан Соло: Зоряні війни. Історії" (Solo: A Star Wars Story). І хоча Ірина і Бредлі планували залишитися непоміченими, проникнувши в кінотеатр з чорного входу, сховатися від всюдисущих фотографів їм все ж не вдалося.

Бредлі Купер та Ірина Шейк

Варто відзначити, що інтерес до знаменитостям не слабшає, навпаки, шанувальники жадають пікантних подробиць особистого життя зірок, а журналісти постійно намагаються довідатися про майбутнє одруження Ірини і Бредлі, попутно приписуючи Шейк другу вагітність.

Самі ж зірки чутки з ЗМІ не коментують, а в інтерв'ю про сімейних справах не розповідають, так і на офіційних заходах удвох вони з'являються вкрай рідко, зате кожен з таких виходів запам'ятовується своєю яскравістю. Взяти хоча б фотографії Ірини і Бредлі з минулого недавно Met Gala — в той день пара виглядала неперевершено.

До речі, спін-офф культової космічної саги "Зоряні війни", який розповідає історію нахабного, самовпевненого і цілеспрямованого контрабандиста Хана Соло і його друга Чубакки, в російському прокаті з'явиться вже через два дні — 24 травня.Категория: Женщинам